معرفی ابزارهای فیس بوک برای استراتژی بازاریابی در دیجیتال مارکتینگ

معرفی ابزارهای فیس بوک برای استراتژی بازاریابی در دیجیتال مارکتینگ

معرفی ابزارهای فیس بوک برای استراتژی بازاریابی در دیجیتال مارکتینگ

داشتن ابزارهای فیس بوک مناسب برای اجرای استراتژی بازاریابی شما نه تنها کار شما را ساده تر می کند ، بلکه باعث می شود که کار شما کارآمد تر و موثر تر شود. همین امر برای مدیریت حضور برند شما در فیس بوک نیز صادق است. ابزار اشتباه می تواند زندگی را بسیار سخت تر کند.

یک استراتژی بازاریابی موفق فیس بوک ، همه چیز را از تست تبلیغاتی تا تجزیه و تحلیل تعامل ، در بر می گیرد. ما چند ابزار داریم که توسط تابع تجزیه می شوند و استراتژی بازاریابی فیس بوک را به سمت درست شروع می کنند.

ابزارهای فیس بوک برای تجزیه و تحلیل

بینش فیس بوک

Insights  یک ابزار تجزیه و تحلیل رایگان در فیس بوک است که برای اندازه گیری عملکرد صفحه کسب و کار شما آسان می باشد. Insights  آهنگ هایی را دوست دارد ، نمایش های صفحه ، رسیدن به آن ها و موارد دیگر.

تجزیه و تحلیل  Hootsuite

با تجزیه و تحلیل Hootsuite شما می توانید نتایج در زمان واقعی ، بینش به روند و شاخص های تیم را داشته باشید. این باعث می شود تا تاثیرات کمپین های فیس بوک تان را اندازه گیری کنید و ببینید که چه محتوایی با مخاطبین شما در ارتباط است. بدانید چگونه برای ردیابی نام تجاری خود معیارهای مناسب را انتخاب و تجزیه و تحلیل کنید.

ابزارهای فیس بوک برای تحلیل احساسات

BrandWatch

آیا شما ۲۰۰ نظر در آخرین پست خود داشتید ؟ عالی است. مگر این که این نظرات واقعا شکایت کنند سپس شما یک مشکل خدمات مشتری دارید.

RapidMiner

RapidMiner  یکی دیگر از ابزار تحلیل احساسات است. این روش یک معادله متن خاص را برای ارزیابی نوع تعامل (مثبت یا منفی) که شما در آنچه که آن را “منابع محتوای غیرمتمرکز” می نامید استفاده می کند. این به معنی مکان هایی مانند پست های فیس بوک و بررسی های آنلاین می باشد.

همچنین زمینه هایی را برای رشد کسب و کار ، نقشه ها در میان مشتریان و مصرف کنندگان خود ، و بازخورد از راه اندازی محصولات خود را جمع آوری می کند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

Comment (1)

  • karimi Reply

    باسپاس از نظر شما … سعی می کنیم که مطالب آموزشی با عکس همراه باشد.

    ۲ مهر ۱۳۹۷ at ۱۱:۲۵ ق.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *