چگونه اینستاگرام به الهام بخشیدن به شرکت ها کمک می کند

الهام بخشیدن به شرکت ها با اینستاگرام

چگونه اینستاگرام به الهام بخشیدن به شرکت ها کمک می کند

در این مقاله در رابطه با الهام بخشیدن به شرکت ها با اینستاگرام از رویداد SXSW برایتان مطالب جالبی را ارائه می کنیم.

چگونه اینستاگرام به الهام بخشیدن به شرکت ها کمک می کند

هر ساله، نوآورانه ترین افراد در ضمینه موسیقی ها، فیلم ها و رسانه های تعاملی از سوی Southwest (SXSW) در آستین، تگزاس، جشن می گیرند تا همگرایی صنایع با نفوذ را نشان دهند. مانند اینستاگرام ، SXSW یکی از مهمترین مقصد جهان برای کشف است. این کار برای خلاقیت و بازاریابان برای تماشای چیزهای بزرگ بعدی در صنایع و فراتر از آن است. SXSW نشان می دهد که کشفیات غیرمترقبه زمانی اتفاق می افتد که مردم و احساسات با یکدیگر همپوشانی داشته باشند. جلسات شکست، نمایشگاه های محصول، نمایش خصوصی، نمایشگاه های منحصر به فرد و انواع فرصت های شبکه در این رویداد وجود دارد.

از آنجا که SXSW در مرکز نوآوری و کشف این صنایع پیشرو خلاق قرار دارد، محیط کامل اینستاگرام برای نشان دادن امکانات منحصر به فرد ما به عنوان یک پلتفرم و آنچه که با ویدیو موبایل امکان پذیر است، بود.

الهام بخشیدن به شرکت ها با اینستاگرام در SXSW

در این سال SXSW، اینستاگرام با یکی از بزرگترین حضور و استقبال مردم تا به امروز روبرو بود. در SXSW اینستاگرام به عنوان یک پلت فرم در حال رشد برای کسب و کار ها معرفی شد که مقصدی برای کسب و کار ها برای پیدا کردن مشتریان خود شده است.

از فضای HQ رویداد ما در دفاتر فیس بوک در آستین، مجموعه ای از فعالیت های همه جانبه، فیس بوک Live و Instagram Live چت، را که بر تقاضای رو به رشد برای ویدئو و فرمت عمودی متمرکز شده بود میزبانی کردیم. در اینجا، ما توانستیم با شرکت کنندگان ارتباط برقرار کنیم .

استودیو زنده فیس بوک

استودیوی Live on our site در فیس بوک HQ در آستین و TX (تگزاس)، به شرکای ما فرصت داد تا استوری Instagram خود را با رویکردهای خلاقانه با جامعه SXSW و فراتر از آن به اشتراک بگذارند.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *