الگوریتم اینستاگرام در سال 2018 چگونه کار می کند

الگوریتم اینستاگرام در سال 2018 چگونه کار می کند

الگوریتم اینستاگرام در سال 2018 چگونه کار می کند

اینستاگرام در ماه مارس 2016  اعلام کرد حرکت خود را مبتنی بر الگوریتم اینستاگرام کرده است. از آن به بعد ، کاربران تلاش کرده اند دقیقا مشخص کنند که کدام الگوریتم اینستاگرام را برای ارسال پست ها در صفحه خود استفاده می کنند. خوشبختانه ، رمز و راز حل شده است. اینستاگرام چگونگی کارکرد الگوریتم را در ماه ژوئن 2018 اعلام کرد.

کارکنان اینستاگرام در صحبت با گروهی از خبرنگاران در سانفرانسیسکو جزئیات الگوریتم اینستاگرام را توضیح دادند و برخی از شایعات را خاتمه دادند. در این جا همه چیزهایی که باید درباره تغییر الگوریتم اینستاگرام در سال 2018 بدانید ، ارائه شده است.

الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند : 3 عامل کلیدی

اینستاگرام برای شش سال اول زندگی یک خوراک ساده و معکوس برای پست های هر حساب کاربری ارائه کرد. وقتی وارد اینستاگرام می شدید ، اولین پست ها را می دیدید. مهم نبود که آیا آن ها از بهترین دوستان شما یا نام تجاری مورد علاقه شما بودند.

وقتی اینستاگرام الگوریتم را معرفی کرد ، مردم راضی نبودند. تقاضای تغییر نام “Keep the Instagram Chronological” فقط در 24 ساعت 70،000 امضا به دست آورد. اما اینستاگرام می گوید که از آن جایی که الگوریتم اجرا شد ، مردم بیشتر لایک کردند و کامنت ها در مورد عکس ها بیشتر شد پس “به طور کلی در ارتباط با جامعه به شیوه ای فعال تر عمل می کنند”.

کاربرد های الگوریتم اینستاگرام

در واقع ، اینستاگرام اکنون می گوید کاربران در مقایسه با قبل از معرفی الگوریتم خوراک اینستاگرام ، 90 درصد پست های دوستان و خانواده خود را مشاهده می کنند.

الگوریتم از چندین سیگنال کلیدی برای اطمینان از اتفاقات استفاده می کند و آن ها را با استفاده از یادگیری ماشین ترکیب می کند به طوری که هیچ دو خوراک دقیقا یکسان نیستند. اگر حساب های مشابه را به عنوان شخص دیگری دنبال کنید ، اما با روش های مختلف ارتباط برقرار نکنید ، الگوریتم اینستاگرام پیش بینی های مختلفی در مورد محتوای مورد نظر شما را نشان می دهد. این موضوع به این معنی است که خوراک شما همیشه برای شما منحصر به فرد است.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *