بازاریابی فروشگاه با Instagram

بازاریابی فروشگاه با Instagram

بازاریابی فروشگاه با Instagram

بازاریابی فروشگاه با Instagram در Shoptalk

جای تعجب نیست که کاربرد های تلفن همراه به طور کامل عوض شده است و افراد برای خرید و فروش آنلاین و فروشگاه آنلاین محصولات خود از نرم افزار ها و اینستاگرام استفاده می کنند. در مقایسه با قیمت ها، جستجو برای معاملات و یا خرید، خریداران امروزه با استفاده از تلفن های خود بیشتر و بیشتر به دنبال فرصت های منحصر به فرد و راه های جذاب ایجاد شده توسط تبلیغ کنندگان کالامی باشند.

در نمایشگاه Shoptalk امسال در لاس وگاس Instagram میزبان یک فضای مورد نیاز در فضای کنفرانسی فیس بوک بود. همانطور که Instagram همچنان یک مکان بزرگ برای کسب و کار ها می باشد و در حال تکامل پیدا کردن است، ما با خرده فروشان فروشگاه Shoptalk از طریق پلتفرم اینستاگرام برای تبدیل مشتریان به خریدار واقعی و ارائه نتایج واقعی فروش ، همکاری کردیم. اینستاگرام از پیدا کردن یک محصول تا خید آن توسط مشتری، به طور فزاینده ای در صنعت خرده فروشی نوآوری می کند و راه هایی را برای فروشگاه ها مهیا می کند تا با جامعه منحصر به فرد 800 میلیون نفری اینستاگرام ارتباط برقرار کنند.

اینستاگرام از طریق تجارب آنالیز فروش محصول و فرمت های خلاقانه تبلیغاتی به خرده فروشان در سراسر جهان کمک می کند و مانند گذشته عمل نمی کند. در زیر برخی از راه های مختلف را به شما معرفی می کنیم که ما برای کمک به تکامل در فضای خرده فروشی و فروشگاه های کوچک در Shoptalk و فراتر از آن ایجاد کرده ایم.

استوری های Instagram

با استفاده بیش از 300 میلیون نفر هر روز برای کشف و لذت بردن از احساسات خود از استوری اینستاگرام ، این فرمت تازه به سرعت کسب و کار ها را تغییر می دهد و ارتباط با مشتریان را بسیار جذاب تر می کند. در واقع، یک سوم از داستان های مشاهده شده در Instagram از کسب و کارها می آید و این به این دلیل است که ماهیت بصری استوری اینستاگرام به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد ارتباطات جذابی با مخاطبان خود ایجاد کند. در نتیجه، کسب و کارهای با اندازه های مختلف، فرصت های بی پایان استوری ها را به وجود می آورند و محتوای مربوطه خود را در اطراف محصولات و مارک های خود ایجاد می کنند که الهام بخشیدن به نتایج واقعی کسب و کار است.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *