چگونه بازاریابی محتوایی می‌تواند باعث شکست یا موفقیت سایت شما شود

بازاریابی محتوایی چگونه می‌تواند باعث شکست یا موفقیت سایت شما شود

چگونه بازاریابی محتوایی می‌تواند باعث شکست یا موفقیت سایت شما شود

چند صفحه وب سایت در بازاریابی محتوایی می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر سایت شما داشته باشد، در این مقاله با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا تأثیرات مثبت و منفی صفحات وب سایت بر کسب‌وکارتان آشنا شوید.

برخلاف هنر، بازاریابی محتوا و سئو سایت اموری ذهنی نیستند. کیفیت کلماتی که شما می‌نویسید می‌تواند کم باشد اما در عین حال آن‌ها می‌توانند برای کسب‌وکار شما بازدهی ایجاد کند.

در بازاریابی محتوایی بیشتر مطالب شما هیچ کاری انجام نخواهند داد

اکثر محتویاتی که در صفحه 7 گوگل وجود دارند، از کلمات کلیدی نامتناسب و غیر مرتبط با نام تجاری خود استفاده کرده‌اند. فرآیند ایجاد محتوا در بازاریابی محتوا باید دقیق و از نظر محتوایی سنگین باشد و از داده‌های شما پشتیبانی کند. بنابراین در بازاریابی محتوا نیاز است که محتوا نویسی برای وب سایت و کسب‌وکارتان را تحقیق بر روی انتخاب کلید واژه مناسب شروع کنید.

راهکارهای موفقیت در بازاریابی محتوایی

برخی از راهکارهای مورد استفاده برای موفقیت در بازاریابی محتوا عبارتند از:

  1. تحقیق بر روی کلید واژه

به منظور موفقیت در بازاریابی محتوا، موضوعات محتوا را از کلمات کلیدی که به‌طور مرتب جستجو می‌شوند، انتخاب کنید. حجم جستجو به معنای تضمین علاقه برای  آن موضوعی است که در حال نوشتن در خصوص آن هستید. کلمات کلیدی که انتخاب می‌کنید باید معقول نیز باشند.

  1. محتوای نوشتاری سئو

هدف شما رتبه‌بندی مناسب صفحه‌ای است که برای آن کلید واژه مخصوصی را هدف قرار داده‌اید. روزهای استفاده از کلمه کلیدی در پست‌های وبلاگ و لینک دادن به یک صفحه با بازدید پایین برای محصول، تمام شده است. یک صفحه، یک کلمه کلیدی. بنابراین اگر شما می‌خواهید صفحه خود را به رتبه‌بندی مناسبی برای کلمه کلیدی انتخاب شده تبدیل کنید، این صفحه باید بهترین محتوا در وب برای این کلمه کلیدی را داشته باشد. و باید گوشش گسترده‌ای از موضوعات مرتبط داشته باشد.

بنابراین حتی کوچک‌ترین اشتباه در خصوص انتخاب کلید واژه نیز می‌تواند باعث شکست و افت رتبه‌بندی وب سایت شما شود.

در مقالات بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با جدیدترین راهکارها در خصوص پیشرفت در همه انواع بازاریابی از جمله بازاریابی محتوا آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *