راهکارهای بالا بردن پست فیس بوک در دیجیتال مارکتینگ

راهکارهای بالا بردن پست فیس بوک در دیجیتال مارکتینگ

راهکارهای بالا بردن پست فیس بوک در دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با راهکارهای بالا بردن پست فیس بوک آشنا شوید.

راهکارهای بالا بردن پست فیس بوک

روش ها و راهکارهای بالا بردن پست فیس بوک عبارتند از :

جبران کاهش دستیابی به اهداف عالی

فیس بوک رکورد زده است و می گوید که رسیدن به اهداف رسمی از طریق پست های تجاری و کسب و کار کاهش می یابد. به عبارت دیگر ، تعداد افرادی که می توانند به پست های شما دسترسی پیدا کنند ، در حال کاهش است. هدف فیس بوک در این جا افزایش محتوای خبری با پست هایی از دوستان و خانواده ، به جای پست های برند ها است. پست های تقویت شده فیس بوک شانس شما برای غلبه بر این تغییر ، را افزایش می دهند.

دستیابی به مخاطبان گسترده تر و هدفمند

با بالا بردن پست فیس بوک ، شما قادر به رسیدن به یک مجموعه مخاطب بسیار وسیع خواهید بود زیرا شما به افرادی که قبلا در صفحه تان مشترک شده اند ، محدود نمی شوید. و شما قادر به تنظیم پارامترهای افرادی هستید که پست شما را می بینند. به عنوان مثال ، می توانید پست تقویت شده خود را برای هدف گیری یک جمعیت شناسی بسیار خاص مانند زنان ۳۰ تا ۳۵ ساله در ایالات متحده محدود کنید.

استفاده آسان

هنگامی که روی “Boost Post” کلیک می کنید ، محتوای شما تقریبا بلافاصله در حال پخش است. به محض این که فیس بوک آن را بررسی کند و به جلو برود ، شروع به رسیدن به افراد بیشتری خواهد کرد. و هر نوع پست می تواند با پیام کوتاه ، تصاویر ، فیلم ها ، لینک ها به یک وب سایت و غیره تقویت شود.

کنترل کردن

شما می توانید پس از گذراندن زندگی خود نیز پست های خود را مدیریت کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است به صورت کوتاه مدت برنامه ریزی خود را کاهش دهید یا به جای آن یک پست دیگر را تقویت کنید.

دسترسی به تجزیه و تحلیل

از طریق Insight های فیس بوک می توانید ، خلاصه ای مفصل از عملکرد پست های تقویت شده خود را دریافت کنید. به برگه Insights بروید و روی پست ها کلیک کنید. از آن جا ، شما تمام پست هایتان ، از جمله موارد افزایش یافته از نظر دسترسی ، کلیک ، واکنش ها ، نظرات و اشتراک ها را می بینید. شما همچنین می توانید پست های دیگر خود را نیز تقویت کنید و ارتقا بدهید (اگر قبلا این کار را نکردید).

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post