بررسی 7 مزیت استفاده از برنامه برچسب سفید یا محصولات آماده

بررسی 7 مزیت استفاده از برنامه برچسب سفید یا محصولات آماده

بررسی 7 مزیت استفاده از برنامه برچسب سفید یا محصولات آماده

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با مزایای استفاده از برنامه برچسب سفید یا محصولات آماده در راه اندازی یک شرکت تلفن همراه آشنا شوید.

برنامه برچسب سفید (White Label) چیست

آیا شما همیشه می خواستید یک کسب و کار را شروع کنید ، اما تا به حال ایده درست را پیدا نکرده اید ؟ آیا شما آماده تغییر شغل هستید ؟ آیا سعی کردید در زمینه سایر کسب و کار ها تلاش کنید ، اما موفق نشدید؟ یک راه حل استفاده از برچسب سفید یا محصولات آماده است که می تواند پاسخگو باشد! “یک محصول آماده توسط یک شرکت ساخته شده و می تواند توسط شرکت های دیگر تحت نام های مختلف نام تجاری به فروش برسد.

کاربرد برنامه برچسب سفید یا محصول آماده

White Label ها می توانند برای همه کسب و کارها موجود باشند. به عبارت دیگر برچسب سفید ها خدمات يا محصولات به خصوصی هستند ، كه در آن ارائه دهنده خدمات ، يك محصول را از منبع ديگري با پشتيباني كامل خريداري مي كند ، سپس نام تجاري و لوگوی خود را بر روي آن قرار مي دهد، و آن را می فروشد. در اين حالت خريدار فرض مي كند كه در حال خريد محصول شركتي است كه آرم آن را روی محصول مي بيند.

مزایای برنامه برچسب سفید

در اینجا برخی از مزایای استفاده از نرم افزار برچسب سفید :

آسان برای نام تجاری

بیایید با واضح ترین مزیت یک برنامه برچسب سفید شروع کنیم : آن را سریع و آسان می توان به نام تجاری وصل کرد. محصولات برچسب سفید به طور خاص برای نمایندگی مجاز و فروش مجدد آن ایجاد شده است.

این موضوع می تواند به معنای ادغام آن با کسب و کار فعلی خود با چسباندن لوگو بر روی آن و یا استفاده از آن به عنوان نقطه پایانی برای کسب و کار شما با نام تجاری جدید باشد. اساسا یک قالب آماده برای فروش یک سرویس کسب و کار ، آسان تر از آن نیست. شما نباید وقت و هزینه را صرف تحقیق و توسعه کنید ، زیرا شما از یک روش آزمایش شده با زمان استفاده می کنید. نام تجاری خود را اضافه کنید و وارد کسب و کار مستقیم شوید.

سرمایه گذاری کوچک

برنامه های برچسب سفید فقط به یک سرمایه گذاری کوچک از نظر زمان و پول نیاز دارند. بر خلاف بسیاری از فرصت های تجاری ، شما به مجموعه ای از پول نیاز ندارید تا به کسب و کار برچسب سفید برسید. برای یک سرمایه گذاری کوچک رو به جلو ، می توانید شرکت برنامه تلفن همراه خود را شروع کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *