برنامه ریزی پست های اینستاگرام با Api Intagram Graph

برنامه ریزی پست های اینستاگرام

برنامه ریزی پست های اینستاگرام با Api Intagram Graph

برنامه ریزی پست های اینستاگرام با Api Intagram Graph

در این مقاله برای شما درباره نحوه برنامه ریزی پست های اینستاگرام توضیحات کوتاهی ارائه می دهیم.

سال گذشته ما روند به روز رسانی API Instagram را به Graph Diagram Instagram آغاز کردیم که بر اساس API Facebook Graph API ساخته شده است. این تغییر به کسب و کار ها کمک می کند تا ارسال پست های خود را به صورت موثرتری انجام دهند. امروزه ما ویژگی های جدیدی را به API معرفی می کنیم، مانند اجازه دادن به کسب و کارها برای برنامه ریزی پست های عکس، مشاهده پست هایی که آنها در آن برچسب گذاری شده اند و سایر نمایه های کسب و کار را مشاهده می کنند.

این امکانات جدید به ویژگی های Api Intagram Graph که قبلا معرفی شده است مانند مشاهده بازدید و نظارت بر نظرات اضافه شده است. این ویژگی های افزودنی اجازه می دهد برنامه ریزی محتوا و مدیریت حساب، با از بین بردن نیاز به کارکنان انجام پذیرد و برای به اشتراک گذاشتن و ورود و خروج های متعدد جلوگیری شود.

برای شروع کار با برنامه ریزی پست ها، لطفا با یکی از همکاران بازاریابی دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی تماس بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی برای اولین بار پنل های مدیریت شبکه های اجتماعی را وارد ایران کرد و در حال حاضر می توانید این اکانت ها را خریداری کنید و تمام شبکه های اجتماعی خود را به آسانی مدیریت کنید و پست ها را برای تمام سال از قبل آماده کنید و در صف تقویم محتوایی خود قرار دهید.

برنامه ریزی و انتشار محتوای اینستاگرم، درخواست شماره یک برای 16 میلیون مشتری ما بوده است. در حال حاضر، کسب و کار ها می توانند حجم زیادی از محتوا، چند مدیریتی و چندین حساب Instagram را با سهولت و امنیت و با استفاده از پنل شبکه های اجتماعی دکتر وثوقی مدیریت کنند.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *