تبلیغات آنلاین و بازاریابی ایمیلی

تبلیغات آنلاین و بازاریابی ایمیلی

تبلیغات آنلاین و بازاریابی ایمیلی

در این مقاله با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با بازاریابی ایمیلی و تبلیغات آنلاین بیشتر آشنا شوید.

یک بازاریاب بودن سخت است. زیرا یک بازاریاب باید از روش‌های مختلفی از جمله شناسایی منابع مختلف جهت یافتن چشم‌انداز و دید برای پرورش انگیزه‌ها جهت دست یافتن به یک مشتری وفادار استفاده کند. سخت‌تر از همه، یک میلیون بازاریاب در سراسر جهان تلاش می‌کنند تا توجه یک مشتری را جلب کنند و این موضوع بازار را به شدت رقابتی می‌کند.

تعریف تبلیغات آنلاین

تبلیغات دیجیتال نوعی از تبلیغات است که در آن از اینترنت به عنوان کانال اصلی و وسیله ارتباطی برای تبلیغ کردن در فضای مجازی استفاده می‌شود.

وب سایت دیجیتال مارکتینگ با ارائه خدمات تخصصی در زمینه ایمیل مارکتینگ و بازاریابی آنلاین در خدمت شماست.

تعریف بازاریابی ایمیلی

از زمانی که اینترنت در دسترس عموم قرار گرفت، پست الکترونیک به ابزاری کاربردی برای کسب و کارها تبدیل شده است. ایمیل مارکتینگ نوعی از بازاریابی است که مشتری وفادار و بالقوه را از طریق ایمیل مورد هدف قرار می‌دهد. این روش نوع تکامل یافته‌ای از شیوه بازاریابی سنتی است.

افزایش کاربرد بازاریابی ایمیلی و تبلیغات آنلاین

خوشبختانه، ب توجه به کانال‌های مختلف موجود برای بازاریابان جهت رسیدن به مخاطبان مورد نظر، آن‌ها می‌توانند عملکرد هر کانال را تجزیه و تحلیل کنند و بر اساس آن، راهبردهای بازاریابی خود را بهبود بخشند. در حالی که ROI برای تجزیه و تحلیل عملکرد اولویت دارد، به‌طور غیرمستقیم به این بستگی دارد که چقدر در جذب مشتریان خود موفق باشید و اینکه چگونه آن‌ها را حفظ کنید.

طبق یک بررسی که در سال 2017 انجام شده، ایمیل به عنوان یکی از محبوب‌ترین منابع برای هر دو بازاریابی ایمیلی و تبلیغات آنلاین تبدیل شده است. جالب توجه است، تبلیغات آنلاین رشد قابل ملاحظه‌ای در دستیابی به مشتری‌های جدید داشته است، یعنی از 43% در سال 2016 به 56% در سال 2017 رسیده است.

در مقالات بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا انواع کاربردها و مزایای بازاریابی ایمیلی و تبلیغات آنلاین در دنیای بازاریابی آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *