برنامه تلگرام چیست ؟

Telegram چیست؟ چه کاری انجام می دهد؟
Telegram یک برنامه پیامرسانی است که با توجه به سرعت و امنیت، فوق العاده سریع، ساده و رایگان است. شما می توانید از Telegram در تمام دستگاه های خود به صورت همزمان استفاده کنید – پیام های شما یکپارچه در هر شماره تلفن و رایانه شما همگام سازی می شوند.

با استفاده از Telegram، می توانید پیام ها، عکس ها، فیلم ها از هر نوع فایل (doc، zip، mp3، و غیره)، و همچنین ایجاد گروه با ۱۰۰،۰۰۰ نفر یا کانال برای پخش به مخاطبان به صورت نامحدود ارسال کنید. شما می توانید به مخاطبین تلفن خود پیام ارسال کنید و افراد را با نام کاربری خود پیدا کنید. به عنوان یک نتیجه، Telegram مانند SMS و ایمیل ترکیبی است و می تواند از تمام نیازهای پیام شخصی شما مراقبت کند. علاوه بر این، ما از تماس های صوتی رمزگذاری شده پشتیبانی می کنیم.

تفاوت Telegram با WhatsApp در چیست؟

بر خلاف WhatsApp، تلگرام یک پیام رسان مبتنی بر ابر با هماهنگی بالا است. در نتیجه، شما می توانید پیام های خود را از چندین دستگاه در یک زمان، از جمله رایانه و موبایل و تعداد عکس ها، فیلم ها و فایل های نامحدود (doc، zip، mp3، و غیره) تا حداکثر ۱،۵ گیگابایت به اشتراک بگذارید. و اگر نمی خواهید تمام داده ها را در دستگاه خود ذخیره کنید، می توانید همیشه آن را در ابر نگه دارید.

با تشکر از زیرساخت های مرکز داده چند منظوره و رمزگذاری، Telegram سریع تر و امن تر می شود. شعار ما، Telegram رایگان است و رایگان خواهد بود – بدون تبلیغات، بدون هزینه اشتراک، برای همیشه.

API ما باز است و ما از برنامه نویسان خواسته ایم تا برنامه های Telegram خودشان را ایجاد کنند. ما همچنین دارای یک API Bot، یک پلت فرم برای توسعه دهندگان است که به هر کسی اجازه می دهد به راحتی ابزارهای تخصصی Telegram را بسازد، هر سرویس را ادغام کند و حتی پرداخت های کاربران از سراسر جهان را بپذیرد.

بدون هیچ تخصصی یا حتی بدون نگاه کردن به پنل فقط کافیست با ما در ارتباط باشید و از پشتیبانی ما استفاده کنید

برنامه تلگرام برای اندروید

برنامه تلگرام برای آیفون

برنامه تلگرام برای ویندوز

پنل ممبر گروه واقعی

بابت هر ۱۰۰۰ نفر

۳۶۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

امکان گزارش گیری

ارسال مطمئن

پنل ممبر واقعی اختیاری با نوتیفیکیشن

بابت هر ۱۰۰۰ نفر

۸۹۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

امکان گزارش گیری

ارسال مطمئن

پنل ممبر فیک ایرانی

بابت هر ۱۰۰۰ نفر

۴۱۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

امکان گزارش گیری

ارسال مطمئن

پنل ممبر اختیاری بانوان ایرانی

بابت هر ۱۰۰۰ نفر

۱۶۲۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

امکان گزارش گیری

ارسال مطمئن

مزایای استفاده از برنامه تلگرام چیست؟

حفظ حریم خصوصی

سرور های کلود یا ابری

سرعت تلگرام

توضیع شده

اوپن سورس

کاملا رایگان

امنیت اطلاعات در برابر هکر ها

قدرتمند

حفظ اطلاعات شخصی شما

افزایش بازدید تلگرام

بابت هر ۵۰۰۰ نفر

۶۵۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

افزایش بازدید تلگرام

بابت هر ۲۰۰۰ نفر

۲۶۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

افزایش بازدید تلگرام

بابت هر ۱۰۰۰ نفر

۱۳۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

افزایش بازدید تلگرام

بابت هر ۱۰۰۰۰ نفر

۱۳۰۰۰۰ تومان

پرداخت آسان

ممبر تلگرام چیست

در خدمات افزایش ممبر تلگرام به شماره هایی که در نرم افزار تلگرام ثبت شده است و تلگرام روی این شماره ها نصب شده و قابل استفاده است، ممبر تلگرام می نامند. افزایش ممبر تلگرام ممکن است فیک (تقلبی و جعلی) یا واقعی (دارای کاربر حقیقی و واقعی) باشد اما درهر حال چه فیک و چه واقعی، نرم افزار تلگرام آنها را جزو اعضای تلگرام به حساب می آورد.

ممبر فیک تلگرام چیست

در خدمات افزایش ممبر تلگرام ممبر فیک یا ممبر مجازی یا ممبر آفلاین به شماره های مجازی گفته میشود که در واقع فقط شماره هستند و کاربری ندارند. به معنی دیگر هیچ شخصی با این شماره ها کار نمیکند و نرم افزارهایی که با این شماره ها فعال هستند توسط هیچ کسی دیده و استفاده نمیشوند. اکثر این شماره ها مجازی و غیر ایرانی هستند و سیمکارت ندارند که توسط برخی سایت های خارجی بفروش میرسند. این خطوط اغلب اشتراکی هستند و بعد از مدت معینی برای استفاده طولانی تر باید آنرا خریداری کرد. در صورت عدم خرید این خطوط به شخص دیگری و برای مدت کوتاهی به واگذار خواهد شد و ارزشی در خدمات افزایش ممبر تلگرام ندارند.

روش کار افزایش ممبر واقعی تلگرام چگونه است ؟
● تبلیغ در کانال های تلگرامی با ترافیک بالا.
● تبلیغ در نرم افزاری موبایل بصورت نوتیفیکیشن ، پوش آپ و پاپ آپ.
● تبلیغ در وب سایت های پر ترافیک.
دراین بازار آشفته ، چگونه می توان به سامانه عضو گیری تلگرام ادگستر اعتماد کرد؟

شبکه تبلیغات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی ضمن احترام به ابهامات و نظرات مشتریان عزیز ، در زمینه خدمات افزایش ممبر تلگرام راهکارهایی را جهت رفع این گونه مسائل پیش بینی نموده است.

● نماد اعتماد الکترونیک : دارنده این نشان ، تمامی تضمین ها و تعهدات لازم برای خرید مطمئن مشتریان محترم را به سازمان مربوطه ارائه داده است و قانون، دارنده این نشان، برای کسب و کار را ذیصلاح و معتبر میداند.
● روش های مطئمن : استفاده از روش های درست و مطمئن بارها تست شده و صحت آن مورد تأیید قرار گرفته است که افزایش ممبر تلگرام را با کیفیت بالا ارائه میدهد.
● تعهد بر اخلاق حرفه ای : مجموعه ادگستر  به اطمینان و اعتماد مشتریان خود متکی است و بزرگترین سرمایه خود را این مهم میداند. بنابراین با دقت و پیگیری دقیق مراحل کار بطور پیوسته بر تمامی مراحل عملیات سفارشات تبلیغاتی نظارت دارد تا به بهترین نحو ممکن خدمات افزایش ممبر تلگرام را تقدیم نماید.

مطالب آموزشی

 

بررسی مزایای تبلیغ در گوگل برای کسب‌ و کار ها

در این مقاله از وب سایت دیجیتال مارکتینگ قصد داریم به بررسی و تحلیل اثرات و مزایای تبلیغ در گوگل در پیشبرد کسب‌ و کارها بپردازیم، پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این نوع از تبلیغات بیشتر آشنا شوید. مزایای تبلیغ در گوگل چیست سؤال اصلی در خصوص تبلیغات در گوگل این...

گوگل ادوردز و چگونگی تأثیر یا عدم تأثیر آن بر نتایج جستجوی ارگانیک

امروزه اکثر افرادی که در زمینه سایت کار می‌کنند می‌دانند که گوگل ادوردز بر نتایج جستجوی ارگانیک و بنیادی تأثیر می‌گذارد، اما دانش به خصوصی در مورد اینکه چه تأثیری دارد و چگونه کار می‌کند وجود ندارد، لذا در این مقاله با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با چگونگی این...

انواع نمایش تبلیغات در گوگل

یکی از راه های معرفی شرکت ها تبلیغات دیجیتالی می باشد ، ما در این مقاله به معرفی انواع نمایش تبلیغات در گوگل می پردازیم. برای آشنایی با تبلیغات گوگل این مقاله تهیه شده توسط سایت دیجیتال مارکتینگ به شما کمک خواهد کرد. نمایش تبلیغات در جستجو (search ads) نمایش تبلیغات...