آموزش تبلیغات در شبکه اجتماعی فیس بوک در دیجیتال مارکتینگ

آموزش تبلیغات در شبکه اجتماعی فیس بوک در دیجیتال مارکتینگ

آموزش تبلیغات در شبکه اجتماعی فیس بوک در دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با آموزش تبلیغات در شبکه اجتماعی فیس بوک و کاربرد های آن آشنا شوید.

آموزش تبلیغات در شبکه اجتماعی فیس بوک

تبلیغات در شبکه اجتماعی فیس بوک برای کمک به شما جهت رسیدن به یکی از سه نوع گسترده از اهداف مبارزات انتخاباتی طراحی شده است : آگاهی ، در نظر گرفتن و یا تبدیل.

اهداف آگاهی : آگاهی از برند یا افزایش دسترسی

اهداف مورد نظر : ارسال ترافیک به وب سایت شما ، افزایش تعامل ، تشویق نصب برنامه یا نمایش ویدیو ، ایجاد راهنما و یا تشویق مردم برای برقراری ارتباط با شما در فیس بوک مسنجر.

اهداف تبدیل : ایجاد تبدیل آنلاین ، ایجاد فروش کاتالوگ ، یا هدایت ترافیک در فروشگاه های آفلاین.

ملاحظات مخاطبان : فیس بوک در سراسر جمعیت شناسی محبوب است و گزینه های هدف مند و دقیق را ارائه می دهد ، و یک پلت فرم عالی برای شروع تبلیغات رسانه های اجتماعی است.

فرمت های تبلیغاتی فیس بوک

شما باید چندین فرمت تبلیغاتی را انتخاب کنید.

تبلیغات عکس

علاوه بر عکس ، تبلیغات عکس فیس بوک شامل ۱۲۵ کاراکتر متن و یک عنوان و توضیحات پیوند است. آن ها همچنین می توانند یک دکمه تماس به عمل مانند Shop Now یا Send Message داشته باشند.

شما می توانید آگهی عکس خود را در Facebook Business Manager ایجاد کنید یا به سادگی یک پست با یک تصویر از صفحه فیس بوک خود را تبلیغ کنید. تبلیغات عکس فیس بوک واقعا برای نمایش محصولات جدید و خدمات بسیار مفید است. نمایش افراد با استفاده از محصول خود ، به جای یک عکس ساده از محصول خود امکان پذیر است.

تبلیغات ویدئویی

گزینه های تبلیغ ویدیویی فیس بوک از ویدیوهای تبلیغاتی کوتاه تا فیلم های تبلیغی ۲۴۰ دقیقه ای طراحی شده برای تماشای روی دسک تاپ می باشد. گزینه های بسیار زیادی از جمله اهداف جامع و مواردی که برای شما اهمیت دارد و اینکه ویدیوی شما به دست آن ها برسد ، مهم است.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

Comment (1)

  • karimi Reply

    سلام
    ممنون از نظرتون
    بله حتما، بله مقالات شمارو قبول می کنیم

    ۱۵ مهر ۱۳۹۷ at ۹:۵۶ ق.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *