بررسی اهمیت استفاده از تصاویر با کیفیت در ایمیل در دیجیتال مارکتینگ

بررسی اهمیت استفاده از تصاویر با کیفیت در ایمیل در دیجیتال مارکتینگ

بررسی اهمیت استفاده از تصاویر با کیفیت در ایمیل در دیجیتال مارکتینگ

استفاده از تصاویر با کیفیت در ایمیل برای بهبود ایمیل مارکتینگ مهم است. دلیل این کار این است که تعداد زیاد ایمیل ها در دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ ، تقریبا 45٪ و 18٪ باز می شود و این دستگاه ها نمایشگرهای با تراکم بالا دارند.

برای این که متوجه شوید تفاوت نمایشگر با تراکم بالا روی تصاویر شما چقدر است ، در اینجا اثبات آن وجود دارد :

اهمیت استفاده از تصاویر با کیفیت در ایمیل

دلایل استفاده از تصاویر با کیفیت در ایمیل

به طور معمول ، صفحه نمایش دارای تراکم پیکسل ~ 441ppi  است که دو برابر نمایشگر استاندارد است. این بدان معنی است که فضای 600 پیکسل در کپی ایمیل حاوی تصویر 600 پیکسل ، به 1200 پیکسل افزایش خواهد یافت. بنابراین ، تصویر نیز به 1200px  گسترش می یابد و شفاف می شود ، با توجه به تصویر ، داده های بصری کافی برای جبران پیکسل های گم شده ندارد.

بنابراین یک تمرین خوب برای داشتن یک تصویر 1200px در داخل یک فضای 600 پیکسل است تا یک تصویر کامل در ایمیل های شما ارائه شود.

Stock v / s Vectors v / s Illustration به بهترین شکل کار می کند

در حال حاضر ما به نقطه مهمی از نوع تصاویری که باید در ایمیل هایتان استفاده کنید ، دست یافته ایم. 3 نوع اصلی از تصاویر مورد استفاده در ایمیل وجود دارد که عبارتند از :

  • عکس های موجود و واقعی جهان
  • تصاویر مبتنی بر مسیر
  • تصاویر نمایشی

عکاسی از عکس های موجود از عکاس های واقعی جهان است. مزیت استفاده از عکس ها این است که گیرنده ایمیل می تواند به درک لمس و احساس محصول واقعی در جهان واقعی کمک کند. بنابراین مارک هایی مانند لباس ، ورزش های ماجراجویی و صنایع غذایی اغلب از عکس استفاده می کنند.

تنها مشکل در استفاده از عکس ها این است که کجا تولید می شوند و همچنین عکس های سهامی که شما از وب سایت هایی مانند  ShutterStock ، Pexels  و Unsplash خریداری می کنید ، گاهی غیر مرتبط به نظر می رسد.

تصاویر مبتنی بر مسیر مربوط به کسانی هستند که در نرم افزار ویرایش عکس مانند Adobe Photoshop، Illustrator، Google Sketch یا Corel Draw ایجاد شده اند. محدوده هزینه نامناسب و هزینه بسیار پایین است ، زیرا هر مفهومی می تواند بر روی نرم افزار طراحی شود.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *