چرا استفاده از تصاویر بی کیفیت در اینستاگرام اشتباه است

چرا استفاده از تصاویر بی کیفیت در اینستاگرام اشتباه است

چرا استفاده از تصاویر بی کیفیت در اینستاگرام اشتباه است

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با اشتباه بودن استفاده از تصاویر بی کیفیت در اینستاگرام آشنا شوید.

تاثیر تصاویر بی کیفیت در اینستاگرام

هنگامی که یک مشتری بالقوه ابتدا به صفحه اینستاگرام شما نگاه می کند ، چه نوع پیامی را ارسال می کنید ؟ اگر پیام “عکس ها و فیلم های تار شده ای شبیه به سیب زمینی شده اند” ، ممکن است لازم باشد استراتژی بصری خود را بازبینی کنید.

استفاده از تصاویر با کیفیت پایین بلافاصله برند شما را بی اعتبار می کند و به ویژه در اینستاگرام باعث ایجاد صدای حرفه ای کمتر می شود. هنگامی که شما اینستاگرام خود را با تصاویر زرق و برق دار خود پر می کنید ، پیامی ارسال می کند که شما به طور جدی تجارت خود را انجام نمی دهید.

وقتی که مخاطبان به رسانه های اجتماعی برند شما می آیند ، اولین برداشت آن ها مهم است. بنابراین مطمئن شوید که شما خدمت به بهترین ظاهر ممکن است. لازم نیست پول زیادی بپردازید ، برخی از ترفندهای ساده می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

راهنمای بهبود اینستاگرام تجاری

این نکات چند راهنمایی هستند که امروز می توانید به آن ها اعمال کنید :

از ابزارهای مناسب استفاده کنید

به عنوان مثال ، روشنایی باعث می شود بزرگ ترین تفاوت در تصاویر اینستاگرام ایجاد شود. اگر من نمی توانم یک عکس در نور طبیعی دریافت کنم ، بدون نیاز به تنظیم روشنایی برنامه  Adobe Lightroom CC، هیچ چیز را پست نخواهم کرد.

چشم انداز را ترکیب کن

در تمام پست های خود به شات مستقیم و یا مسطح نباشید. کلیپ های فوق العاده ، عکس های زیباو فیلم ها همه انواع مختلفی را ارائه می دهند که نه تنها مخاطب شما را جذب می کند ، بلکه به سادگی صفحه شما بهتر خواهد شد.

پس زمینه را دقیقا در نظر بگیرید

این که آیا آن یک قطعه زباله یا یک میز پر از کلاهبرداری است ، مطمئن شوید که به عنوان موضوع تصویر خود برای پس زمینه استفاده نکرده اید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *