بررسی روش های مختلف استفاده از تصاویر در ایمیل ها در دیجیتال مارکتینگ

بررسی روش های مختلف استفاده از تصاویر در ایمیل ها در دیجیتال مارکتینگ

بررسی روش های مختلف استفاده از تصاویر در ایمیل ها در دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با روش های مختلف استفاده از تصاویر در ایمیل ها در جهت پیشرفت در مسیر بازاریابی ایمیلی آشنا شوید.

اهمیت استفاده از تصاویر در ایمیل ها در بازاریابی ایمیلی

به معنای واقعی کلمه اشتباه است که برای ایجاد یک ایمیل فقط از یک تصویر استفاده شود. بسیار مهم است که نسبت متن و تصاویر را در یک ایمیل 80:20 حفظ کنید.

یک تصویر می تواند تنها با تصاویر دیگر غیر فعال شود. این موضوع، به این معنی نیست که شما نیاز به استفاده از تصاویر در ایمیل های خود به روش سنتی دارید. در زیر مواردی ذکر شده که روش های مختلفی که می توانید تصاویر را به روش های متنوع برای ایجاد یک تجربه کاربری بهتر استفاده کنید به شما آموزش دهد.

تصاویر پس زمینه در ایمیل

مزیت استفاده از برنامه نویسی HTML در ایمیل به شما کمک می کند که جدول های توپی یا دو بعدی اضافه کنید و به همین ترتیب می توانید یک تصویر را اضافه کنید و محتوای HTML را روی آن اضافه کنید. مزیت اصلی استفاده از تصاویر پس زمینه به جای قرار دادن متن در تصویر ، این است که متن هنوز قابل خواندن است حتی اگر تصاویر غیر فعال شوند.

تصاویر شخصی در ایمیل

به جای اضافه کردن تصاویر فقط به خاطر اینکه ایمیل شما دارای عکس باشد ، می توانید مشترکین خود را با عکس هایی که شخصی هستند ، متعجب کنید. در حالی که 58٪ از بازاریابان ایمیل در حال حاضر از شخصی سازی در ایمیل خود استفاده می کنند ، این نوع شخصی سازی ایمیل در روند رو به رشد است. شما می توانید با استفاده از خدمات مانند NiftyImages برای ایجاد تصویری که نام را به عنوان گیرنده ایمیل تغییر می دهد استفاده کنید.

Alt-txt & Pixel Art در ایمیل ها

ALT-TXT یک جنبه حیاتی در یک ایمیل حاوی تصاویر است. به این ترتیب ، حتی اگر تصاویر به طور پیش فرض غیرفعال شود ، مشترک می تواند حداقل از طریق خواندن alt-txt متوجه شود چه تصویری در متن قرار گرفته است.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *