جامع ترین راهنمای تصاویر در ایمیل HTML

جامع ترین راهنمای تصاویر در ایمیل HTML

جامع ترین راهنمای تصاویر در ایمیل HTML

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با جامع ترین راهنمای تصاویر در ایمیل HTML و کاربرد آن در ایمیل مارکتینگ آشنا شوید.

اهمیت کاربرد تصاویر در ایمیل HTML

ارتباطات در طول زمان بسیار چشمگیر بوده است. در اوایل قرن هجدهم میلادی ، در نقاشی ها ، حاکمان اولیه و سلطنتی جا به جا شدند ، تلویزیون در مدت 20 سال از نخستین رادیوی تجاری ، اختراع شد ، توییتر و دیگر سیستم های رسانه های اجتماعی اکنون از اضافه کردن تصاویر و فیلم ها در پست ها ایجاد شده اند.

همین نکته در مورد با ایمیل ها نیز  صدق می کند ، که یکی از کانال های تجربی از جمله بازاریابی است. در اوائل دهه  90، زمانی که توسعه دهندگان ایمیل HTML را برای ایجاد ایمیل ها تصویب کردند ، فرصت های بهتر را با رنگ های پس زمینه ، تصاویر ، لینک ها و بسیاری دیگر باز کردند. کدگذاری در HTML یک مرحله گام به گام است که شما به راحتی می توانید آن را برای ایجاد یک ایمیل HTML دنبال کنید.

انواع مختلف تصاویر پشتیبانی شده در ایمیل

همان طور که در استانداردهای بین المللی گفته شده ، ده ها عدد از فرمت های فایل برای گرافیک و تصاویر مانند JPEG ، GIF،   RAW ، PNG ، TIFF و بسیاری دیگر وجود دارد. در حالی که اکثر این فرمت ها برای اهداف خاص و برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند ، 3 فرمت های رایج که در ایمیل ها مورد استفاده قرار می گیرند JPEG ، GIF و PNG هستند.

استفاده از JPEG در ایمیل

برای گروه متخصصان عکاسی ، فرمت های تصویر JPEG و JPG برای عکس ها و تصاویر استفاده می شود که جزئیات و اشکال پیچیده مهم هستند. مزیت اصلی فرمت JPEG این است که اطلاعات بصری بدون تاثیر بر کیفیت بسیار زیاد فشرده می شود. این به ویژه هنگامی مفید است که شامل تصاویر Retina در ایمیل باشید.

استفاده از GIF در ایمیل

GIF ها برای ایجاد تصویر با اندازه فایل که بیشتر از JPEG است ، با رعایت حداقل شفافیت کاهش یافته است.

در مقالات بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با سایر نکات کلیدی در زمینه استفاده بهتر از تصاویر در ایمیل HTML و کاربرد های آن ها در بازاریابی ایمیلی آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *