بررسی تعداد کاربران توییتر در سال ۲۰۱۸ در دیجیتال مارکتینگ

بررسی تعداد کاربران توییتر در سال 2018 در دیجیتال مارکتینگ

بررسی تعداد کاربران توییتر در سال ۲۰۱۸ در دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با تعداد کاربران توییتر در سال ۲۰۱۸ ، آشنا شوید.

بررسی تعداد کاربران توییتر در سال ۲۰۱۸

چه کسانی از توییتر در سال ۲۰۱۸ استفاده می کنند و تعداد کاربران توییتر چقدر است ؟ اگر استراتژی بازاریابی اجتماعی برند شما به هیچ وجه از این شبکه میکروبلاگینگ قدرتمند برخوردار نباشد ، باز هم مهم است که با آمار جمعیتی توییتر آشنا شوید.

اگر هنوز در توییتر نیستید ، این موضوع را در نظر بگیرید که توییتر روزانه بیش از ۲ میلیارد جستجو را انجام می دهد. نود و سه درصد از افرادی که کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​را دنبال می کنند در توییتر می خواهند از مارک هایی که دنبال می کنند خرید کنند.

توییتر همچنین یک پلت فرم مهم برای ارائه خدمات به مشتری است. هشتاد و پنج درصد از کاربران توییتر می گویند که این شبکه اجتماعی جهت ارائه خدمات به مشتری های کسب و کار نقش مهمی دارد. بنابراین ، چه تعداد از افراد جهان کاربران توییتر هستند ؟ آن ها کجا زندگی می کنند ؟ و چقدر پول می گیرند ؟ شناختن مخاطب شما یکی از مواردی است که می توانید برای رسیدن به موفقیت و ایجاد نام تجاری خود در توییتر انجام دهید. برای ایجاد فرایند تحقیق ساده تر ، ما یک لیست از مهم ترین و به روزترین آمارهای جمعیتی توییتر برای بازاریابان ایجاد کرده ایم.

تعداد کاربران توییتر در سال ۲۰۱۸ چقدر است ؟

از سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ ، توییتر ۳۳۶ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. این موضوع باعث می شود که پنجمین شبکه اجتماعی محبوب در بین بزرگ سالان ایالات متحده باشد ، ۴۶ درصد از آن ها حداقل یک بار در روز این شبکه اجتماعی را بررسی می کنند. هفتاد و سه درصد از این کاربران همچنین از اینستاگرام نیز استفاده می کنند.

کیتی پری بیشترین کاربران توییتر (۱۰۹ میلیون طرفدار) را دارد ، جاستین بیبر ۱۰۶ میلیون طرفدار و باراک اوباما ۱۰۲ میلیون طرفدار دارند. بر اساس تعداد پیروان ، شبکه اجتماعی توییتر و شبکه اجتماعی اینستاگرام دو نامزد برتر در بین انواع شبکه های اجتماعی هستند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *