تغییرات جدید در استیکرهای تلگرام

استیکرهای تلگرام

تغییرات جدید در استیکرهای تلگرام

در این مقاله تغییرات جدید در استیکرهای تلگرام را برای شما معرفی می کنیم. نسخه تلگرام  4.8 برای iOS و 4.8.5 برای اندروید عرضه شده است. این نسخه های جدید از استیکرهای جدیدی رونمایی و ویژگی های جدیدی به بخش استیکر اپلیکیشن تلگرام اضافه کرده اند. از این به بعد، وقتی یک ایموجی را تایپ می کنید، پیشنهادهای استیکر را، نه فقط از مجموعه استیکرهای خود، بلکه از سایر استیکرهای تلگرام خواهید دید.

جستجوی استیکرهای تلگرام

در نسخه جدید تلگرام جستجوی استیکر اضافه شده است. برای پیدا کردن استیکر با موضوعی خاص می توانید از این ویژگی استفاده کنید. این جستجو جدید به شما کمک با جستجو موضوع خود مانند عید پاک یا نوروز، استیکر مدنظر خود را به سرعت پیدا کنید.

ارسال چند عکس پشت سر هم

برای مثال حیوان خانگی شما در حال انجام شیرین کاری است. شما می خواهید عکس های پشت سر هم و بدون وقفه برای دوستان خود ارسال کنید. برای این کار هنگام گرفتن عکس، برای گرفتن و فرستادن چند رسانه پشت سر هم ، از دکمه + که جدید اضافه شده، استفاده کنید.

حالت خودکار شبانه یا Auto-Night mode

تلگرام  در نسخه  v.4.8  برای iOS ویژگی هایی را اضافه کرده است. این ویژگی ها در نسخه قبلی برای کاربران اندروید اضافه شده بود و کاربران اندرویدی از این ویژگی ها استقبال خوبی کرده بودند. یکی از این ها تنظیمات حالت اتوماتیک شب  یا Auto-Night mode بود که  افراد می توانستند به صورت خودکار در بعد از ظهر یا در شرایط کم نور به حالت تاریک رابط دسترسی داشته باشند.

مدیریت وب سایت های مرتبط

نسخه v.4.8 تلگرام برای iOS ، از قالب بندی متن زیر رسانه ای پشتیبانی می کند، پیام های شخصی در جاهای عمومی را گزارش  می کند و بخش هایی دارد که می توان وب سایت های متصل را مدیریت کرد.

در نسخه جدید، تلگرام، استفاده از باتری را بهینه سازی کرده است. با این وضع می توانید با یک بار شارژ کردن گوشی خود، بیش از قبل، از خدمات تلگرام استفاده کنید.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *