بهترین تبلیغات و مثال ها برای جذب کاربران استوری اینستاگرام (بخش اول)

بهترین تبلیغات و مثال ها برای جذب کاربران استوری اینستاگرام (بخش اول)

بهترین تبلیغات و مثال ها برای جذب کاربران استوری اینستاگرام (بخش اول)

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ قصد داریم شما را با بهترین روش ها جهت جذب و افزایش کاربران استوری اینستاگرام به منظور تبلیغ گسترده تر برای محصولات و خدمات آشنا کنیم.

اهمیت کاربران استوری اینستاگرام در معرفی کسب و کار

تعداد کاربران استوری اینستاگرام  روز به روز در حال افزایش است.  250 میلیون کاربر روزانه به این ویژگی شبکه اجتماعی اینستاگرام در ماه ژوئن سال 2017 دسترسی پیدا کردند و به نظر نمی رسد که در آینده این تعداد کاهش پیدا کنند. در مارچ 2017 ، اینستاگرام تبلیغات در استوری ها را به عنوان یک ویژگی جهانی منتشر کرد ، برندهای پیشنهادی یکی دیگر از فرصت ها برای رسیدن به کاربران بیشتر است. و در سپتامبر 2017 ، این شبکه اجتماعی ویژگی هایی از جمله تمام صفحه بودن ، تبلیغات بوم نقاشی تعاملی را به استوری ها اضافه کرد.

تبلیغات استوری های اینستاگرام برای هر حساب کاربری اینستاگرام با یک پروفایل کسب و کار در دسترس هستند. آن‌ ها بین حساب های استوری های شما به صورت پاپ آپ ظاهر می شوند و اگر به درستی هدف گذاری شوند ، می‌ توانند تاثیر زیادی روی کاربران استوری اینستاگرام داشته باشند.

از آنجا که استوری ها به طور کلی به عنوان یک گوینده و نسخه ای معتبرتر از پست های اینستاگرام شناخته شده اند ، کاربران استوری اینستاگرام علاقه زیادی به تماشای آن ها پیدا کرده اند.

راهکار افزایش کاربران استوری اینستاگرام

در ادامه بهترین شیوه ها برای تبلیغ در استوری اینستاگرام و چگونگی اجرای بهترین ROI را یاد خواهید گرفت:

  1. نیم ثانیه اول را به صورت بصری جذاب کنید

شما در تبلیغات اینستاگرام گزینه ای برای ایجاد ویدئو یا عکس دارید. در هر صورت ، شما می خواهید تصویر اولیه ای که به کاربر نشان داده می شود او را جذب کند. بنابر این نیاز دارید تا چشمان کسانی که به سرعت استوری ها را نگاه می کنند ، به سمت خود بکشانید.

در مقاله بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با سایر راهکارهای جذب کاربران استوری اینستاگرام به سمت محصولات و خدمات خود آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *