حفظ حریم شخصی

dmarketing

حریم خصوصی

دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی با احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ثبت نام، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربران و مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی جهت اطمینان از صحت اطلاعات از کاربران و مشتریان، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

درضمن حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است ، لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید اطلاعات خود را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد،باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر دهد.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی را از خود سلب می‌کند.
دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس:
۰۲۱-۲۲۱۳۰۹۲۶
دفتر :
استان تهران – شهر تهران – تقاطع سرو و پاکنژاد – ساختمان زیتون – طبقه سوم