چرا خرید لایک و فالوور اینستاگرام اشتباه است

چرا خرید لایک و فالوور اینستاگرام اشتباه است

چرا خرید لایک و فالوور اینستاگرام اشتباه است

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با دلایل اشتباه بودن و مضر بودن خرید لایک و فالوور اینستاگرام آشنا شوید.

خرید لایک و فالوور اینستاگرام

وقتی شما لایک و فالوور برای خود می خرید ، تنها به خودتان آسیب می رسانید. خرید لایک و فالوور اینستاگرام واقعا معادل تقلب است ، چرا که بسیاری از اینفلوئنسر ها که این کار را انجام می دهند، پول می گیرند و محصول را بر اساس تعداد پیروان و شریک شان دریافت می کنند. هر کس که این کار را انجام می دهد، اعتماد نسبت نام تجاری خود را به خطر می اندازد ، اما عواقب واقعی قانونی نیز دارد.

نه تنها این موضوع ، بلکه خرید لایک و فالوور به شدت به بازگشت ضعیف سرمایه (ROI) در سمت مشتری نیز مرتبط می شود. این کار به طور کلی به صنعت آسیب می رساند ، زیرا اعتبار کاربر را کاهش می دهد. برند ها فکر می کنند که این معامله سرمایه گذاری ارزشمندی است و کاهش بودجه برای فرصت های تبلیغاتی آینده با اینفلوئنسرهای قانونی و کاربران اینستاگرام را دارد.

جایگزین های خرید لایک و فالوور اینستاگرام

به جای خرید لایک و فالوور اینستاگرام کارهای زیر را انجام دهید :

با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید

برای ایجاد یک جامعه واقعی از طریق نام تجاری ، به خود زمان بدهید. به جای اتوماتیک کردن کامنت ها ، نظرات واقعی را در سایر پست های برند های مربوطه قرار دهید و با پیروانی که به مطالب شما پاسخ می دهند ، تعامل داشته باشید.

یک مسابقه را اجرا کنید

یک کمپین را اجرا کنید که از کاربران خواسته است حساب خود را پیگیری کنند و دوستانشان را در نظرات تگ کنند. با سرمایه گذاری نسبتا کوچک در جایزه انتخابی شما ، شمارش پیروان خود را افزایش خواهید یافت.

تبلیغ حساب کاربری خود

تبلیغات پرداخت شده را به مخاطبان مورد علاقه انجام دهید. یا به حساب اینستاگرام خود در کانال های اجتماعی و وب سایت خود پیوند دهید. اطمینان حاصل کنید که حساب شما به راحتی قابل کشف است و نام حساب را در کانال ها داشته باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *