کسب تجربه به عنوان یک دانشمند اطلاعات در دیجیتال مارکتینگ

کسب تجربه به عنوان یک دانشمند اطلاعات در دیجیتال مارکتینگ

کسب تجربه به عنوان یک دانشمند اطلاعات در دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با چگونگی کسب تجربه به عنوان یک دانشمند اطلاعات در زمینه برنامه نویسی کامپیوتری آشنا شوید.

نقش دانشمند اطلاعات در برنامه نویسی

قبل از این که هر کسی کلید های امپراتوری داده های علمی را به شما هدیه کند ، به تمرین کمی نیاز خواهید داشت. این که چگونه این اتفاق می افتد به شما و شرکت بستگی دارد.

پروژه سمت خود شما

برای هر شرکتی که شما را به طور جدی بدون تجربه کاری در زمینه علوم داده می برد ، باید به آن ها ، آن چه می توانید انجام دهید را نشان دهید. این اغلب به معنی یک پروژه جانبی است. پروژه ها را در دوره های آموزشی ارائه می شوند و بسیاری از این ها بعدها می توانند به یک پروژه ی کامل تبدیل شوند. شما می توانید از این مثال ها برای نشان دادن مهارت ها و دست اوردهای خود برای کارفرمایان بالقوه استفاده کنید.

به دنبال فرصت های قرارداد یا کارآموزی باشید

این مورد باید با شرکتی باشد که نیاز به دانشمندان داده یا تحلیلگران داده داشته باشد، زیرا هدف این است که شما بتوانید درست زمانی که کارآموزی به پایان رسیده است ، به موقعیت تمام وقت برسید.

البته ، این موضوع بستگی به جایی که شما زندگی می کنید و انواع شرکت ها در نزدیکی شما دارد. زمینه های جدید برای دانشمندان داده شامل فن آوری های مالی ، مراقبت های بهداشتی ، زیست فناوری و تولید است. اما لیست صنایع مورد نیاز دانشمندان داده ها به سرعت رشد می کند.

انتقال به موقعیت تمام وقت

اگر شما با نام تجاری جدید به میدان بروید ، مسیر خودتان را سخت می کنید. اگر می خواهید بازار کار را آزمایش کنید ، بهتر است شرکت های متوسط که ممکن است دانشمندان داده های چندگانه را در اختیار داشته باشند و برای کمک به پروژه های اضافی نیاز داشته باشند ، را هدف قرار دهید.

در حالت ایده آل ، می توایند از اعضای تیم بخواهید که به شما در هدایت این مسیر کمک کنند و حتی ممکن است فقط یک نفر کمک کند. به همین ترتیب می توانید نکات اصلی را در جایی که مورد نیاز است یاد بگیرید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *