کامل ترین راهنمای اینفلوئنسر مارکتینگ در دیجیتال مارکتینگ

کامل ترین راهنمای اینفلوئنسر مارکتینگ

کامل ترین راهنمای اینفلوئنسر مارکتینگ در دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ به ارائه کامل ترین راهنمای اینفلوئنسر مارکتینگ و بهره گیری از مزایای آن در بازاریابی و تبلیغات پرداخته ایم ، در ادامه با ما همراه باشید.

جامع ترین راهنمای اینفلوئنسر مارکتینگ

در این بخش گام های راهنمای اینفلوئنسر مارکتینگ به ترتیب اهمیت ذکر شده اند :

قوانین را دنبال کن

قبل از این که به بازاریابی تأثیرگذار بچرخید ، مهم است که قوانین تعیین شده توسط کمیسیون تجارت فدرال را درک کنید.
FTC  به طور جدی افشا می کند. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های افشای شما را به توافق نامه های خود با نفوذگران ایجاد کنید.

مایل باشید که برخی از کنترل های خلاقانه را کنار بگذارید

یک عامل تاثیرگذار اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی که برای ایجاد یک زیر ساخت سخت تلاش کرده است ، معامله ای را قبول نخواهد کرد که باعث می شود نام تجاری شخصی آن ها نامطلوب باشد و بعد از همه ، نفوذگران کارشناسان ایجاد محتوا هستند ، شما می توانید بهترین کار خود را با اجازه دادن به آن ها برای نمایش این مهارت ها به دست آورید.

اعتبار را با پیام های تأثیرگذار بر روی کانال های خود افزایش دهید

شما همچنین می توانید محتوای مهم یا متقابل پست را از نفوذگران در کانال های خودتان به کار بگیرید. این کمک می کند تا همکاری را برجسته کرده و منافع هر دو برند و تأثیرگذار را فراهم کند.

شما همچنین باید درخواست کنید که تأثیرگذار به شما گزارش دقیق در مورد میزان دسترسی و درگیر شدن پست های خود را به شما ارسال کند.

نتایج خود را محاسبه کنید

هنگامی که کمپین تحریک کننده خود را راه اندازی می کنید ، می توانید روی معیارهای غلط مانند نظرات و نظرها تمرکز کنید. اگر تأثیرگذار بودن شما نسبت به خودتان بسیار بیشتر باشد ، ممکن است احساس کنید که کمی از تعداد دلخواه هایی که می توانند قفسه را خیره کنند ، کم می شوند.

برای سنجش اثربخشی مبارزات انتخاباتی ، باید ارزش آن را از لحاظ بازده سرمایه گذاری درک کنید. بر اساس یک نظرسنجی که توسط Linqia انجام شد ، 76 درصد از بازاریابان اعلام کردند که بازده سرمایه گذاری تاثیر گذارانه ، چالش عمده آن ها در سال 2018 است.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *