شما چه زبان برنامه نویسی را باید به عنوان یک دانشمند اطلاعات بدانید

شما چه زبان برنامه نویسی را باید به عنوان یک دانشمند اطلاعات بدانید

شما چه زبان برنامه نویسی را باید به عنوان یک دانشمند اطلاعات بدانید

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا بدانید به عنوان یک دانشمند اطلاعات چه زبان برنامه نویسی را باید یاد بگیرید.

انواع زبان برنامه نویسی برای دانشمند اطلاعات

به عنوان یک دانشمند داده ، شما باید حس داده های بزرگ را تعیین کنید که مقدار زیادی اطلاعات و دانش خام است. برای مرتب سازی از طریق آن ، باید بدانید برنامه های خاص و زبان های پرس و جو چه هستند :

پایتون

هدف شما ، به عنوان یک دانشمند داده ، این است که به هرج و مرج برسید. ساختار دادن به داده های بدون ساختار. برای شروع از برنامه نویسی و علوم داده باید برخی از خصوصیات پایتون را بدانید. پایتون به عنوان یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان ، یک بازیکن کلیدی در توسعه وب و برنامه های کاربردی است. این نیز یک زبان مهم برای شناختن اسکریپت هایی است که یادگیری ماشین و دانش داده ها به آن وابسته است.

چه چیزی باعث محبوبیت آن می شود ، سادگی آن است. برنامه نویسان جدید می توانند به سرعت آن را بیاموزند ، بنابراین شما می توانید زبان برنامه نویسی جامعی را یاد بگیرید که در علوم داده و یا زمینه برنامه نویسی دیگر اعمال می شود. دانشمندان و توسعه دهندگان داده ها به خاطر قابلیت انعطاف پذیری و کنترل آن پایتون را دوست دارند.

SQL زبان پرس و جو سازه

اغلب ، سوالاتی از دانشمندان داده ها پرسیده می شود و سپس باید پاسخ های خاصی را بیابند. دانستن SQL به عنوان بخشی از مهارت شما اجازه می دهد تا این کار را به سرعت انجام دهید. SQL  مخصوصا برای پیدا کردن داده ها در جداول در یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای مفید است. این فایل ها با جداول داده ها می توانند با هم در یک فیلد مشابه مرتبط شوند.

Matplotlib

با Matplotlib ، شما می توانید پایتون را برای ایجاد و نمایش نمودار ها و تصاویر استفاده کنید. Matplotlib شامل ، نمودار پراکندگی است .

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *