سئوی محتوا چگونه است؟

سئوی محتوا

سئوی محتوا چگونه است؟

تولید محتوا بر اساس سئو

سئوی محتوا و بهینه سازی بدون کلمات کلیدی ناقص است و این کلمات کلیدی هستند که برای گوگل مشخص می کنند که شما چه چیزی را بنویسید و چگونه کلمات کلیدی خود را انتخاب می کنید . هر زمانی که محتوای سایت خود را می نویسید باید همیشه قصد فرد جستجوگر را در ذهن خود داشته باشید .
اگر پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای شما مشکل است می توانید از ابزاری مانند لانگ تایل پرو استفاده کنید. هنگامی که کلید واژه اصلی را پیدا کردید .
( در مورد این متن می توان به ” فهرست سئو و بهینه سازی” اشاره کرد) که در پایگاه‌ داده Google AdWords انجام می گیرد، آنگاه این ابزار تمام تغییراتی که افراد در به کار بردن کلمه کلیدی شما می توانند به کار ببرند را نمایش می دهد. همچنین به شما می گوید چند نفر از این کلمات استفاده می کنند و شما بر اساس آن می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید تلاش لازم را در این راستا انجام دهید یا خیر.
یکی از دلایلی که تولید محتوا در سایت آن هم بر اساس سئو تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش و مشهور شدن کسب و کار شما دارد این است که گوگل علاقه بسیار زیادی به تولید محتوا دارد.

راه های تولید محتوا بر اساس سئو

به نظر شما محتوای شما به اندازه کافی قانع کننده است تا بازدیدکنندگان شما را به سمت خواندن مطلب و بالا بردن نرخ بازدید از سایت سوق دهد؟
برخی از محتویاتی که شما ایجاد می کنید نرخ تبدیل را در اختیار شما قرار می دهد این در حالی است که محتوای نامناسب این حالت را ایجاد نمی کند. شما می توانید به عنوان یک بازاریاب موفق همیشه محتوایی را بنویسید که به اندازه کافی قانع کننده باشد تا بازدیدکنندگان خود را به سمت بازدید از سایت خود هدایت کنید تا به سئو سایت شما کمک نماید .
تیتر مناسب و جذابی را انتخاب کنید.
مهم ترین عاملی که بر سئوی محتوا تاثیر می گذارد عنوان محتوای شما است. اگر عنوان به اندازه کافی فریبنده نباشد ممکن است باعث شود گه از هر ۱۰ نفر بازدید کننده ۸ نفر محتوای شما را بخوانند
وعده ی عنوان خود را انجام دهید.
کلیک روی عنوان شما فقط نصف معادله است. اطمینان از این که عنوان محتوای شما در جذابیت متن هم ادامه داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. اگر محتوای تولیدی این ارزش را دنبال نکند موجب می شود تا بازدیدکنندگان شما به احتمال زیاد سایت را سریع ترک می کنند و در نتیجه به مطالعه سایت های رقیب می پردازند.

انواع نرم افزارهای سئوی محتوا سایت

همیشه سئو سایت به بخش های فنی، امنیتی و تولید محتوا ختم می شود. در بخش محتوا می توان بدون نرم افزار، محتواها را مطابق با الگوریتم های گوگل بهینه سازی کرد.این در حالی که دیگر قسمت های سایت به نرم افزارهای خاصی نیاز دارند. در زیر به معرفی چندین نرم افزار سئو سایت می پردازیم.
۱_ نرم افزار web seo
۲_ نرم افزار ibusiness promoter
۳_ نرم افزار internet business promoter
۴_ نرم افزار seo suite
۵_ نرم افزار website auditor
۶_ نرم افزار seo spyglass
۷_ نرم افزار link assistant
چرا باید از نرم افزار سئو باید استفاده کنیم؟
فرض کنید که شما یک کسب وکاری آنلاینی را راه اندازی کرده اید و قصد فروش محصول یا ارائه خدماتی را دارید. تا زمانی که افراد از کسب وکار مطلع نشوند، هیچ گونه خریدی و معامله در فروشگاه شما انجام نخواهد گرفت. در اینجا است که نرم افزار سئو می تواند به شما برای بهینه سازی و افزایش رتبه وب سایت به شما کمک کند. داشتن یک وب سایت که منطبق براصول سئو است، علاوه بر افزایش رتبه سایت، باعث بازدید بیشتر آن توسط کاربران می شود و هر چه این بازدید بیشتر باشد، شانس خرید نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

اصول سئوی محتوا

به تازگی با مفاهیم سئو آشنا شدید؟ ایا علاقه دارید که بدانید چه فاکتورهایی بر کسب جایگاه در نتایج گوگل تاثیرگذار هستند؟ به جای درستی مراجعه کردید. در این سری مقالات با عنواناموزش سئوی مبتدی قصد داریم به شما دانش اولیه مورد نیاز برای سئو را آموزش دهیم. در قسمت اول تلاش میکنیم با معرفی مفاهیم اولیه سئو و عبارات رایج در آن دید بهتری برای شما ایجاد کنیم. و اولین سوالی که باید به آن پاسخ دهیم این است؛ سئو چیست؟
سئو مخفف Search Engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است. روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجو شده به آنها نمایش میدهد. هر چقدر جایگاه شما در لیست نتایج بالاتر باشد شانس بیشتری برای جذب کاربر خواهید داشت . تعداد جستجو در اینترنت روزانه در حال افزایش است و در حال حاضر بیش از ۷ میلیارد جستجو در روز انجام میشود.

سئوی محتوا سئوی محتوا سئوی محتوا سئوی محتوا سئوی محتوا

WIKIPEDIA

seokar

websima

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *