شرایط و ضوابط

dmarketing

شرایط و ضوابط

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده صحیح از خدمات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

با توجه به اینکه کلیه اصول و رویه‏‌های دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک ،قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی از اطلاعات اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند محافظت می‏‌کند.
دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی جزئی از اموال دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی محفوظ می‏‌دارد.
در صورت استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی، کاربران مسئول حفظ حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

ثبت و پردازش سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
– کاربران باید هنگام سفارش سرویس مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود..
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.