طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما ، قسمت  ۴ : یکپارچه سازی API

طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما ، قسمت  4 : یکپارچه سازی API

طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما ، قسمت  ۴ : یکپارچه سازی API

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ ما به مطرح کردن یکپارچگی API با یک آموزش سریع در زمینه طراحی و ساخت وب سایت سازمان پرداخته ایم.

قسمت ۴ : یکپارچه سازی API و ایجاد محتوا در طراحی و ساخت وب سایت سازمان

در مقاله قبلی از دیجیتال مارکتینگ که قسمت سوم این سری بود ، ما مراحل شش تا هشتم را برای طراحی و ساخت وب سایت سازمان ارائه دادیم :

  1. قدرت flexbox را مهار کنید
  2. تعاملات منطقی را طراحی کنید که کاربران را غرق نکنند
  3. پالت را برای خوانایی غیرفعال کنید

در قسمت چهارم و آخر این سری ، ما به مراحل نه و ده نگاه خواهیم کرد :

  1. استفاده از یکپارچه سازی API برای CMS ها
  2. با سازندگان محتوا مورد علاقه خود تماس بگیرید

مرحله ۹ : استفاده از یکپارچه سازی  API  برای CMS ها

اگر با API ها نا آشنا هستید ، نترسید ، یک API می تواند به عنوان یکی از دو چیز مورد توجه قرار گیرد : داده هایی که یک شرکت یا برنامه به شما اجازه می دهد به جای دیگری استفاده کنید یا یک دروازه برای ورود اطلاعات به یک برنامه یا وب سایت. این کار به شما این اجازه را می دهد تا اطلاعات و داده های خود را از هر منبعی که آن را به نمایش می گذارید ، بفرستید و آن را در سایت خود قرار دهید. این موضوع به معنای توییت ها ، نقشه ها ، جداول قیمت گذاری ، موجودی ، تصاویر … است و واقعا چیزی است که شما می توانید به آن فکر کنید.

مرحله ۱۰ : با سازندگان محتوای مورد علاقه خود تماس بگیرید

این یکی از ساده ترین بخش های این روند است. شما پوسته هایی را برای محتوای خود ایجاد کرده اید ، صفحات را برای این محتوا تنظیم کرده اید ، همه چیز را سبک کرده اید و کلاس ها و تعاملات را ایجاد کرده اید. حالا شما باید کسی را برای پر کردن محتوا به کار بگیرید.

این شخص می تواند خودتان باشید ، اما در بیشتر موارد ، یک بازاریابی است یا یک مترجم آزاد که هرگز او را ملاقات نکرده اید. شما ممکن است نگران باشید که برای توضیح محتوای خود ، به آن فرد با مستند سازی یک سیستم پیچیده یا آموزش در مورد سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید. اما نگران نباشید ، قالب های آماده ای در اینترنت وجود دارد که تولید کنندگان محتوا را به شما معرفی می کند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *