4 راهکار برای ایجاد فرهنگ یادگیری در تیم بازاریابی

4 راهکار برای ایجاد فرهنگ یادگیری در تیم بازاریابی

4 راهکار برای ایجاد فرهنگ یادگیری در تیم بازاریابی

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ به بررسی و معرفی 4 راهکار و توصیه مبتنی بر علم پرداخته‌ایم که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید فرهنگ یادگیری را در تیم بازاریابی خود ایجاد کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا با این راهکارهای آشنا شوید.

اهمیت فرهنگ یادگیری در تیم بازاریابی و سازمان

یکی از دلایل اصلی موفقیت حرفه‌ای انقلاب دیجیتال، تغییر تقاضا برای تخصص انسانی است. به‌عنوان مثال، تحقیقات استعدادیابی لینکدین نشان می‌دهد که نیمی از تقاضاهای مورد نیاز امروز، حتی 3 سال پیش در فهرست تقاضاها نبودند.

در نتیجه در حال حاضر، حق بیمه در مورد کنجکاوی فکری و یادگیری، توانایی و تمایل به‌سرعت رشد یافته و تلاش برای انطباق مهارت‌های خود به‌منظور باقی‌ ماندن در دنیای کسب‌ وکار رو به افزایش است. امروزه دانستن پاسخ سؤالات ارزش کمتری از توانایی پرسیدن سؤالات مناسب دارد.

راهکارهای ایجاد فرهنگ یادگیری در تیم بازاریابی

راه‌های ایجاد فرهنگ یادگیری در سازمان و تیم بازاریابی عبارت‌اند از:

پاداش برای آموزش مداوم

غیرممکن است تغییرات بنیادی و عمیق در فرهنگ تیم یا سازمان شما ایجاد شود، مگر اینکه سیستم پاداش رسمی برای تحمیل آن‌ها را ایجاد کنید و باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که به تغییرات دست‌یابید مگر اینکه پاداش‌ها مؤثر باشند.

ارائه بازخورد معنی‌دار و سازنده به کارمندان

اگر از محدودیت‌های خود بی‌اطلاع هستید، به‌طور کامل از پتانسیل خود رضایت دارید و یا کلاً با خودتان خوشحال هستید، سخت است که در هر چیزی بتوانید پیشرفت کنید، زیرا امروزه یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها برای پیشرفت دریافت بازخورد منفی و رفتار درست در مقابل آن است.

راهنمایی کردن از طریق مثال زدن

یکی دیگر از عوامل مهم ایجاد فرهنگ یادگیری در کارکنان، کاری است که شما به‌عنوان مدیر یا رهبر انجام می‌دهید. بدون شک رهبران ارشد تأثیرات بیشتری بر رفتار افراد سازمان خواهند داشت.

استخدام افراد کنجکاو

اغلب به دلیل مشکلات مدیریتی بزرگ، بیشتر بر آموزش و توسعه تمرکز می‌کنیم و اهمیت انتخاب افراد مناسب را تضعیف می‌کنیم.

در مقالات بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با سایر راهکارهای مدیریتی از جمله فرهنگ یادگیری و غیره بیشتر آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب‌سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *