11 سبک قالب ایمیل HTML در سال 2018 (بخش اول)

11 سبک قالب ایمیل HTML در سال 2018 (بخش اول)

11 سبک قالب ایمیل HTML در سال 2018 (بخش اول)

قالب ایمیل HTML که در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ معرفی می شود ، به شما کمک می کند تا بتوانید با مشتریان خود از طریق ایمیل های جذاب آشنا شوید. ما ، به عنوان بازاریاب ، نیاز به تحت تاثیر قرار دادن و حفظ مشتریان خود داریم تا با نام تجاری ما درگیر و به آن علاقه مند شوند و تا زمان ممکن همراه ما بمانند.

معرفی قالب ایمیل HTML

بازاریابی ایمیل در حال توسعه و رشد بسیار سریع است. اگر می خواهید با زمان پیشرفت کنید ، باید به روند های روزمره آن نیز بپیوندید. ما قصد داریم به شما بهترین نمونه های ایمیل ارائه شده توسط شرکت های پیشرفته که در حال ایجاد روند طراحی ایمیل در بازاریابی ایمیلی هستند را نشان دهیم. شما می توانید نمونه های خود را با استفاده از قالب ایمیل HTML برای سال 2018 ایجاد کنید.

برای تمام خبرنامه های مدرن و شروع یک کمپین بازاریابی ایمیل جدید ، مطمئن شوید که از قالب های طراحی ایمیل پاسخگو استفاده کنید ، زیرا بیش از نیمی از ایمیل ها در دستگاه های تلفن همراه باز می شود. با الهام از نمونه های زیر و با استفاده از یک سازنده ایمیل مناسب ، می توانید قالب ایمیل HTML ایجاد کنید که بدون شک مشتریان شما را درگیر خواهند کرد.

اعمال تایپوگرافی پر رنگ

تایپوگرافی پر رنگ در ایمیل ها روند شماره 1 سال 2018 است. شرکت های بسیاری در حال حاضر از آن برای تأکید بر مهم ترین عبارات و یا جلب توجه مخاطبان به شعار خود استفاده می کنند.

فرمول مورد استفاده در خصوص این ایمیل بسیار عالی است : ترکیب رنگ کامل ، پس زمینه سیاه ، لوگوی قرمز و کتیبه سفید. آن ها در کنار هم یک ترکیب خوب می شوند و به خوبی هم عمل می کنند.

علامت های برجسته

این یک راه عالی دیگر برای جلب توجه گیرندگان به سمت پیام کلیدی ما است. شرکت هایی مانند Salesforce از این ترفند در دعوت نامه رویدادها یا یادآوری رویدادهایشان استفاده می کنند.

در مقاله بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با سایر قالب هاب ایمیل HTML در جهت بهبود بازاریابی ایمیلی آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *