بررسی مزایای تبلیغ در گوگل برای کسب‌ و کار ها

بررسی مزایای تبلیغ در گوگل برای کسب‌وکارها

بررسی مزایای تبلیغ در گوگل برای کسب‌ و کار ها

در این مقاله از وب سایت دیجیتال مارکتینگ قصد داریم به بررسی و تحلیل اثرات و مزایای تبلیغ در گوگل در پیشبرد کسب‌ و کارها بپردازیم، پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این نوع از تبلیغات بیشتر آشنا شوید.

مزایای تبلیغ در گوگل چیست

سؤال اصلی در خصوص تبلیغات در گوگل این است که آیا تبلیغ در گوگل تأثیر مثبتی بر نتایج اصلی گوگل دارد یا خیر؟ طبق بررسی تجربه‌های متخصصان سئو مشخص شده است که تبلیغات در گوگل تأثیر مستقیمی بر سئو سایت و بهینه سازی سایت ندارد اما از آنجایی‌ که باعث می‌شود ورودی کاربران سایت از طرف گوگل بیشتر شود و بازدید سایت افزایش یابد، درنهایت موجب می‌شود رتبه سایت در گوگل ارتقا پیدا کند.

تأثیر تبلیغات در گوگل بر بازاریابی

یقیناً می‌توان گفت که تبلیغ در گوگل یکی از هدفمندترین روش‌ها برای جذب مشتریان به سمت وب سایت شما است و امکانات بالایی برای مدیریت تبلیغ به‌ منظور تأثیر گذاری تبلیغات در اختیار شما قرار می‌دهد. این نوع تبلیغات باعث می‌شوند اعتماد مشتریان به برند و نام تجاری شما جلب شود و دیگر لازم نیست شما به دنبال مشتریان بگردید بلکه آن‌ها خودشان با جستجو در گوگل وب سایت شما را پیدا خواهند کرد.

بررسی تفاوت و مزایای تبلیغ در گوگل با سئو سایت

از مهم‌ ترین ضعف‌های سئو و بهینه سازی سایت این است که برای به نتیجه رسیدن نیاز به زمان طولانی دارد و حدوداً بین 3 تا 6 ماه زمان لازم دارد تا بتواند یک کلمه کلیدی را سئو کند. اما تبلیغ در گوگل در مدت زمان کوتاهی حدود 15 دقیقه می‌تواند سایت شما را در کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار دهد.

تبلیغ در گوگل باعث می‌شود تبلیغ شما در بالاترین قسمت نتایج گوگل قرار بگیرد و بنابراین بازدهی زیادی را برای سایت شما خواهد داشت. اگر تبلیغات گوگل به‌ درستی انجام نشود هزینه‌های بالایی را در پی خواهد داشت و نسبت به سئو سایت پرهزینه‌ تر خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ با ارائه خدمات تخصصی در زمینه تبلیغ در گوگل و سئو سایت و بهینه سازی سایت در خدمت شماست، در مقالات بعدی با ما همراه باشید تا با تبلیغات در گوگل بیشتر آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *