اهمیت نوشتن درباره مزایای محصول و نه ویژگی های آن (بخش اول)

اهمیت نوشتن درباره مزایای محصول و نه ویژگی های آن (بخش اول)

اهمیت نوشتن درباره مزایای محصول و نه ویژگی های آن (بخش اول)

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با اهمیت نوشتن درباره مزایای محصول آشنا شوید.

هنگامی که در حال نوشتن یا صحبت کردن درباره یک برنامه هستید ، ضروری است که بین شیوه ای که شما در مورد برنامه فکر می کنید ، و اینکه مشتریان شما در مورد برنامه چه فکر می کنند ، تمایز قائل شوید. مشتریان کسب و کار کوچک شما عمدتا در خصوص نحوه کارکردن آن نگرانی ندارند و به این که چگونه آن را تجربه می کنند ، اهمیت می دهند. به عنوان یک نماینده فروش ، از این دیدگاه بنویسید نه دیدگاه توسعه دهنده. این بدان معنی است که در مورد مزایای محصول صحبت کنید ، نه ویژگی های آن.

چگونه در مورد مزایای محصول بنویسیم ؟

شما باید بیشتر از آن چه فکر می کنید ، انجام دهید. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که شما مالک یک کسب و کار کوچک در محصول خود باشید ، شما می خواهید قادر به ارائه مزایای خود در هر دو صورت شفاهی و نوشته شده باشید. پس از فروش ، شما باید کپی ای در مورد برنامه ، توضیحات فروشگاه  App ، مواد تبلیغاتی و غیره را بنویسید. همان طور که مشتری کوچک شما نمی داند که چگونه این کارها را انجام می دهد ، شما باید آنها را از طریق این راهنما ، راهنمایی کنید.

راه های نوشتن مزایای محصول

در ادامه چند راه برای نوشتن در مورد مزایای محصول و نه ویژگی های ارائه شده است :

نوشتن مختصری درباره محصول

مهم نیست که محصول شما چطور باشد. مختصری در مورد نکات کلیدی و نقاط قوت آن بنویسید ، مردم می خواهند سریعا اطلاعات خود را دریافت کنند تا بتوانند تصمیم بگیرند. زبان خود را با آزمون A / B بر روی ایمیل در نظر بگیرید و ببینید که روی کدام نسخه بیشتر کلیک می کنند. توجه داشته باشید که کلمات چه کار می کنند و از توضیحات آینده محصولات خود استفاده کنید. از هر زبانی که استفاده می کنید ، تأکید کنید که برنامه تان برای حل مشکلات و زندگی مردم بهتر و آسان تر است .

در مقاله بعدی با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با سایر راه های نوشتن مزایای محصول آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *