تولید محتوا متنی – تولید محتوا عکس – تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوا

تولید محتوا

اگر می خواهید به کسب و کار خود رونق دهید، بی شک تولید محتوا بهترین گزینه برای انجام این کار است. دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی با دارا بودن بیش از ۵۰۰ نویسنده فعال در زمینه سئو و تولید محتوا به شما کمک خواهد کرد. نویسندگان ما طبقه بندی شده هستند اینگونه که براساس مشاغل مختلف می توانند محتوای تخصصی را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تولید کنند.

تولید محتوای متنی

در محتوا متنی سعی بر این است که بازدید کننده سایت و خواننده محتوای مد نظر بعد از خواندن آن محتوا به راحتی به پیام محتوا برسد. یکی از مشخصات محتوای متنی خوب این است که زبان محتوا سریح باشد، یعنی اینکه متن محتوا گنگ نباشد به این دلیل که خواننده محتوا برای خواندن آن به مشکل برخورد نکند. یکی از مشخصات نویسندگان خوب در تولید محتوای متنی این است که نویسنده باید مسلط به اصول و قواعد نگارشی زبان و همینطور مسلط به سئو و بهینه سازی محتوا باشد.

تولید محتوا متنی تالیفی

تولید محتوا متنی تالیفی

اگر تولید محتوا را بر اساس سئو و بهینه بودن طبقه بندی کنیم اولین طبقه از آن را محتوای تالیفی در بر می گیرد. محتوایی که خود نویسنده با علم و تخصص خود در آن موضوع آن را می نویسد و یا بهتر بگوییم آن را تالیف می کند. گوگل به چنین محتوایی از جهت سئو و بهینه بودن بالاترین امتیاز را می دهد به همین دلیل پیشنهاد ما به شما انتخاب این محتوا است. نویسندگان ما نیز با توجه به اینکه هر کدام در زمینه خاصی تخصص دارند می توانند برای شما چنین محتوایی را تالیف کنند. شایان ذکر است که تیم تولید محتوای ما دارا بودن بیش از ۵۰۰ نویسنده فعال و متخصص در زمینه انواع تولید محتوا در کمترین زمان ممکن و بهترین کیفیت به شما یاری خواهد رساند.

تولید محتوا ترجمه شده

تولید محتوا ترجمه شده

براساس امتیاز بندی محتوا از نظر گوگل، محتوای ترجمه شده بعد از محتوای تالیفی قرار دارد. این نوع محتوا به این صورت است که محتوای مدنظر به زبان انگلیسی یا هر زبان مدنظر درخواست کننده محتوا، با توجه به کلمات کلیدی خواسته شده ترجمه شده و تحویل داده می شود.محتوای ترجمه شده به دلیل اینکه نویسنده باید به اصول ترجمه مسلط باشد و هم اینکه باید کلمات کلیدی درون محتوا را به درستی قرار دهد بسیار تخصصی است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که در تولید محتوای ترجمه شده کلمات کلیدی که شما درخواست می دهید بسیار مهم است و نویسندگان ما نیز به این موضوع بسیار اهمیت می دهند که کلمات کلیدی به شکل بسیار عالی قرار داده شود.

تولید محتوا متنی ویرایش شده

تولید محتوا متنی ویرایش شده

بعد از محتوای ترجمه شده بر اساس امتیازبندی گوگل، محتوا متنی ویرایش شده قرار دارد که امتیاز کمتری نسبت به دو مورد قبلی نیز داراست. این محتوا از سایت های ایرانی گرفته می شود به این صورت که نویسندگان محتوا، محتوای موردنظر را کپی کرده و بصورت حرفه ای ویرایش می کنند. تشخیص این محتوا از محتوای منبع نیز بسیار سخت است. همانطور که گفته شد امتیاز این محتوا کمتر از دو مورد قبلی یعنی محتوای متنی تالیفی و ترجمه شده است. بسیاری از سایت ها به دلیل کمبود وقت و همچنین هزینه پایین محتوای ویرایش شده، این محتوا را خواستار هستند. ما نیز بنا به نیاز مشتری هرگونه درخواستی از طرف مشتری را قبول می کنیم.

تولید محتوای ویدیویی

امروزه استفاده از ویدیو جذاب و زیبا یکی راه های جذب مخاطب و بازدید کننده است. ویدیوهایی که بصورت حرفه ای بر بروی آن کار شده باشد. همچنین همانطور که آگاه هستید تبلیغات در شبکه های اجتماعی بصورت گسترده تری امروزه ادامه دارد و یکی از راه های جزب مخاطب در این شبکه ها استفاده از ویدیوهای جذاب است.
تیم متخصص تولید محتوای ویدیویی امکان این را دارد که هرگونه ویدیویی را برای شما تهیه کند.
ویدیوهای ما انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع کار شما پیشنهاد داده می شود.

تولید محتوا ویدیویی انگلیسی

تولید محتوا ویدیویی انگلیسی

در این نوع تولید محتوا، نویسندگان ما با توجه به کسب و کار و نیاز شما، ویدیوهای لازم را از سایت های مختلف خارجی گرفته و ویرایش کرده و اعمال مختلفی از جمله افکت گزاری را روی ویدیو انجام می دهند تا ویدیو آماده شود. لازم به ذکر است که پیشنهاد بر این است که از ویدیوهای ۱ دقیقه ای در سایت و یا شبکه های اجتماعی استفاده شود دلایل مختلفی برای این کار است از جمله اینکه حوصله و وقت مخاطب و بازدیدکننده ویدیو کم است.

تولید محتوا ویدیویی زیرنویسی

تولید محتوا ویدیویی زیرنویسی

نویسندگان تولید محتوا برای این نوع ویدیوها که ویدیوهای انگلیسی نیز هستند زیرنویس فارسی گذاشته و اعمال دیگری نیز بر روی ویدیو اعمال می کنند. از فواید این ویدیوها این است که هم مخاطب فارسی زبان و هم مخاطب انگلیسی زبان می تواند آن را ببینند و استفاده کند. همچنین از این ویدیوها بیشتر در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، یوتیوب، فیس بوک و تلگرام به دلیل گسترده بودن مخاطبان در آن ها استفاده می شود.

تولید محتوا ویدیویی ویرایشی

تولید محتوا ویدیویی ویرایشی

از جمله ویدیوهای درخواست شده برای وب سایتها ویدیوهای ویرایش شده است. در این تولید محتوای ویدیویی، ویدیوی مورد نظر بصورت کلی ویرایش شده و انواع افکت ها و طرح های گرافیکی زیبا بر روی آن اعمال می شود. در این نوع تولید محتوا ویدیویی طبق درخواست مشتری بر روی ویدیو کار شده و افکت ها و طرح های گرافیکی بر روی آن اعمال می شود و یک نسخه کاملا ویرایش شده تحویل شما داده می شود.

تولید محتوا ویدیویی متنی

تولید محتوا ویدیویی متنی

در این نوع تولید محتوا، محتوای متنی را بر روی ویدیو گذاشته تا جلوه زیباتری به خود بگیرد. ویدیو می تواند هم از طرف مشتری داده شود و هم اینکه نویسندگان ما خود ویدیویی مرتبط با نیاز شما را بگذارند. ویدیوی متنی به دلیل استفاده از متن، مخاطب را در صورت جذاب بودن متن به خود نگه می دارد به همین دلیل در تولید این گونه محتوا، نویسندگان ما سعی خود را بر این می کنند که موضوعات جذابی را برای ویدیو انتخاب کنند.

تولید محتوای عکسی

استفاده از عکس های گرافیکی برای محتوای سایت و شبکه های اجتماعی بسیار مفید است. تاثیری که یک عکس جذاب و زیبا بر روی بازدیدکننده دارد بی شک یک محتوای متنی یا ویدیویی ندارد. ۹۰ تاثیری که می شود روی مخاطب گذاشت از راه تصویری است به همین دلیل است که محتوای تصویری امروزه در بین انواع محتواها، مهمترین بشمار می آید.
از مشخصات تصاویر و عکس خوب می تواند به این موارد اشاره کرد:رنگ مناسب، تضاد و توازن در عکس، دوری و نزدیکی در عکس و زاویه عکس و دوربین

تولید محتوا عکس طراحی شده

تولید محتوا عکس طراحی شده

در این نوع تولید محتوای عکسی، که بهترین و بهینه ترین محتوا نیز هست باید عکس ها طراحی شوند و هیچگونه کپی برداری و یا ویرایشی بر روی عکس های غیرو وجود نداشته باشد.تولید کنندگان ما که در زمینه فتوشاپ، کورل و دیگر نرم افزارهای طراحی عکس و انیمیشن تخصص بسیار بالایی دارند، این کار را برای شما به نحو بسیار عالی انجام می دهند.

تولید محتوا عکس ویرایش شده

تولید محتوا عکس ویرایش شده

آخرین سطح از تولید محتوا این دسته است که عکس های بدست آمده با کمک نرم افزارهای گرافیکی به مانند فتوشاپ ، کورل و یا دیگر نرم افزارها ویرایش کرده و دراختیار مشتریان قرار داده می شود.همانطور که گفته شد این سطح، آخرین دسته در طبقه بندی تولید محتوای عکسی است که بدلیل ویرایش شدن و کم بودن زمان طراحی، هزینه کمتری نیز دارد.

تولید محتوا عکس داخل قالب

تولید محتوا عکس داخل قالب

معمولا در شبکه های اجتماعی و سایت بسیار حرفه ای رسم بر این است که بدلیل یکدست شدن سایت و محتواها از قالب برای عکس ها استفاده می کنند. محتواکارای ما با استفاده از سابقه و تخصص خوددر زمینه تولید محتوای عکسی می توانند برای شما انواع قالب را تولید کنند تا شما به سادگی بتوانید درون محتواهای خود از آن ها استفاده کنید.

راه های ارتباطی شما با دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی

آدرس: تهران – سعادت آباد – چهار راه سرو(تقاطع پاک نژاد) – ساختمان زیتون – طبقه سوم – واحد سوم

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۶۳۳۱۲

ایمیلinfo@dmarketing.ir

ساعت کاری: شنبه الی چهارشنبه – ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰