طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما، گام اول: طرح ریزی پایه ها

طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما، گام اول: طرح ریزی پایه ها

طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما، گام اول: طرح ریزی پایه ها

با دیجیتال مارکتینگ همراه باشید تا با دستورالعمل های گام به گام برای ایجاد وب سایت سازمان خود آشنا شوید.

طرح ریزی پایه های وب سایت سازمان با راهنمای ساده و ساختار مجموعه

طراحی وب سایت سازمان باید جذاب و خیره کننده باشد. آن ها باید سر و صدایی از استعداد خلاق و رو به جلو را نشان دهند. در ادامه ۳ مرحله اساسی اولیه برای اینکه خودتان بتوانید وب سایت سازمان تان را طرحی ریزی کنید بیان شده است :

مرحله  ۱ : شروع با یک خط پایه

شما ممکن است از ابتدا به عنوان طراح شروع کنید ، یا اگر در حال توسعه وب سایت هستید ، ممکن است مشخصاتی مانند فایل ها را در دسترس نداشته باشید. ما توصیه می کنیم با یک sketchpad شروع کنید و سپس به فتوشاپ بروید. هر وسیله ای که انتخاب می کنید ، مهم ترین بخش طراحی یک پایه برای کار کردن است.

مرحله  ۲ : سبک های پیش فرض خود را تعریف کنید

هر وب سایت دارای چند عنصر رایج است. در اینترنت می توانید همه سبک های بسیار اساسی را برای همه این موارد پیدا کنید. در اینجا لیستی غیرمحسوس از تمام عناصر طراحی با کلاس پیش فرض ارائه شده است :
الف_ بدنه
ب_ لینک ها
ج_ عنوان ها
پ_ پاراگراف ها
ه_ نقل قول ها
د_ لیست موارد

مرحله ۳ : مجموعه های خود را تعریف کنید

خوب ، تا این جا شما سبک های خود و پروژه خود را تعیین کرده اید، اما زمان آن نیست که شروع به طراحی سایت کنید.  الان باید مجموعه های خود را تعریف کنید و یا حداقل شروع به فکر کردن در مورد مجموعه هایی که لازم است ایجاد کنید، بکنید.

مجموعه چیست ؟

مجموعه گروهی از اطلاعات است که می تواند در مکان های مختلف در سراسر وب سایت شما استفاده شود. اگر شما یک توسعه دهنده هستید ، می توانید به آن به عنوان یک شی API در داخل یک پایگاه داده ی Relational فکر کنید. اگر شما یک توسعه دهنده نیستید ،  بهتر است به آن مانند یک گروه از اطلاعاتی که می توانید در سایت خود قرار دهید ، فکر کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *