طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما ، قسمت ۳: تعاملات منطقی و خوانایی

طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما ، قسمت 3: تعاملات منطقی و خوانایی

طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما ، قسمت ۳: تعاملات منطقی و خوانایی

در این مقاله از دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید تا با قسمت سوم از طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما آشنا شوید.

قسمت ۳ : قدرت  flexbox، تعاملات منطقی و خوانایی در طراحی و ساخت وب سایت سازمان شما

در قسمت دوم این سری ، ما مراحل چهار و پنج را برای ایجاد وب سایت سازمان شما در دیجیتال مارکتینگ ارائه دادیم :

  1. صفحات خود را برنامه ریزی کنید
  2. کلاس های خود را برنامه ریزی کنید

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به مراحل شش تا هشتم :

  1. قدرت flexbox را مهار کنید
  2. تعامل منطقی طراحی
  3. پالت را برای خوانایی غیرفعال کنید

مرحله ۶ : قدرت flexbox را مهار کنید

فقط یک راه در این مورد وجود دارد. اگر مدتی است که وب سایت را ایجاد کرده اید و آن را امتحان نکرده اید ، یا اگر شما آن را امتحان کرده اید ، اما بیش از حد آن را برای خود پیچیده کرده اید ، پس لازم است تعاملات منطقی و خوانایی در وب سایت خود به خوبی اجرا کنید.

مرحله ۷ : تعاملات منطقی را به گونه ای طراحی کنید که کاربران را غرق نکنند

ما واقعا طرفدار تعاملات بی مورد نیستیم اما احساس می کنیم همان مسائل را با کلاس های بسیاری می توانید در سایت خود ظاهر کنید و در واقع می توانید آن ها را به آسانی به وب سایت خود اضافه کنید. بزرگترین تفاوت بین کلاس های بیش از حد طولانی و تعاملات خیلی زیاد ، این است که با کلاس های بی شماری ، شما تحت تاثیر قرار می گیرید. با تعاملات بیش از حد ، کاربر تعاملات باید محفوظ ، سازگار و حداقل باشد.

برای حفظ تعاملات خود در بررسی ها ، بهتر است که یک روایت برای سایتتان تعریف کنید ، یک استعاره برای این که چگونه اشیاء را در جهان نگاه کنید و با آن ها رفتار کنید. آیا شما در یک سرزمین پر جنب و جوش زندگی می کنید که در آن همه چیز احساس می شود که در صفحه گزاف گویی می کند ؟ آیا شما در یک دنیای کاغذی یا مادی زندگی می کنید که در آن همه چیز سایه های ظریف را می شکند و هنگامی که کاربر با آن ها ارتباط برقرار می کند رشد می کند ؟ آیا با تکان دادن اشیا از سمت راست یا از سمت چپ حرکت می کنید ؟

گام ۸ : پالت را برای خواندن غیرفعال کنید

برای متفاوت کردن یک صفحه سایت از صفحات دیگر ، ساده ترین راه این است که پالت رنگ را معکوس کند. متن سفید در صفحات سیاه خوب است برای بخش های کوتاه بهتر است ، اما کنتراست بالا می تواند به سرعت خوانندگان را خسته کند و از سایت دور کند. UI های تاریک راهی برای ایجاد تصاویر و ترکیب آن و یا احساسی نامناسب برای آن بخش از صفحه است. این موضوع فوق العاده است ، اما برای صفحات طولانی فرم ، بهتر است تصاویر را در مقابل سایت قرار دهید و در واقع صفحه نمایش مات را روی صفحه نمایش قرار دهید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دیجیتال مارکتینگ

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *