چگونه اپلیکیشن کسب و کار خود را بسازیم

اپلیکیشن کسب و کار

چگونه اپلیکیشن کسب و کار خود را بسازیم

شروع کار یک شرکت با اپلیکیشن موبایل: بعضی افراد دوست دارند اپلیکیشن کسب و کار خودشان را داشته باشند اما راه مناسب را پیدا نمی کنند. بعضی چند راه را تا بحال امتحان کرده اند ولی نتیجه مطلوب نگرفته اند. راه حل، ” اپلیکیشن ساز ” است.

اپلیکیشن ساز چیست؟

این محصول توسط یک شرکت ساخته شده است ولی توسط شرکت های دیگر تحت نام های تجاری متفاوت ساخته می شود و به فروش می رسد. مردم تصور می کنند شرکتی که فروش این محصول را به عهده دارد تولید کننده آن نیز می باشد.

اپلیکیشن کسب و کار از زیر مجموعه های بازاریابی دیجیتال می باشد و به هر کسی اجازه می دهد شرکت خود را در قالب یک اپلیکیشن آغاز کند.

مزایای استفاده از اپلیکیشن ساز را در ادامه بررسی می کنیم:

  • برندسازی آسان با اپلیکیشن کسب و کار

برندسازی آسان برترین و واضح ترین مزیت اپلیکیشن ساز ها است. این راه حل برای کسانی است که می خواهند به سرعت یک اپلیکیشن برای محصول خود داشته باشند. کافی است لوگو و نام خود را وارد کنند. این روش در کسب و کار در واقع شروع با یک قالب آماده است. ساده تر از این نمی شود. موافقید؟

دیگر نیازی ندارید پول و زمان خود را برای تحقیق و توسعه صرف کنید، زیرا یک روش آزمایش شده را در پیش گرفته اید.

  • سرمایه گذاری اندک با اپلیکیشن کسب و کار

اپلیکیشن ساز ” نیاز به صرف پول و زمان کم دارد، برخلاف بسیاری از فرصت های تجاری .

اگر چه در شروع بنظر می رسد یک راه حل اختصاصی و سفارشی بهترین گزینه است، اما پس از مدتی متوجه خواهید شد تمام تلاش و بودجه شرکت در حال به هدر رفتن است. طراحی، پیاده سازی و تست روش سفارشی زمان زیادی می برد. اگر می خواهید سریع پیشرفت کنید نباید زمان را هدر دهید. استفاده از یک روش از قبل آماده و تست شده از هر گزینه ای بهتر و به صرفه تر است.

  • اپلیکیشن کسب و کار نیاز به مهارت خاصی ندارد

هر کسی می تواند بدون داشتن تجربه در این زمینه، یک اپلیکیشن داشته باشد. نیاز به مهارت ، دانش فنی و هوش تجاری ندارید.

  • تقاضای زیاد برای اپلیکیشن موبایل

داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار سودآور است. شرکت های بزرگ به انقلاب موبایل پیوسته اند و شرکت های کوچک و متوسط نیز به این سمت در حرکت اند. اما شرکت های کوچک و متوسط برای حضور در این بازار نیاز به راهنمایی دارند.

  • بازار رو به رشد

امروزه افراد، 69% زمان صرف شده خود را در رسانه ها را به موبایل اختصاص می دهند. افراد بیش از 5 ساعت در روز را با موبایل های هوشمند خود می گذرانند. بنابر این صنعت موبایل به شدت رو به رشد است و کسب و کارها برای سودآوری و ادامه حیات باید به آن بپیوندند.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *