کسب و کار های موفق در اینستاگرام 2017

کسب و کار های موفق در اینستاگرام

کسب و کار های موفق در اینستاگرام 2017

کسب و کار های موفق در اینستاگرام

از مارک های اصلی تا مغازه های مادر و پاپ، کسب و کارها از سراسر جهان به Instagram می آیند تا با افراد جدید در ارتباط باشند و با شیوه های جدید و همه جانبه ارتباط برقرار کنند. از طریق جامعه بصری پرشور، کسب و کارها قادر به ایجاد تجارب منحصر به فرد در اطراف محصولات و خدمات خود با تبلیغات Instagram بر خلاف هر جای دیگر هستند. بسیاری از کسب و کار ها از طریق استوری ، لایو و خبر، هر روزه بیشتر و بیشتر در حال موفقیت یافتن و رشد در اینستاگرام به ویژه در سال 2017 می باشد.

همانطور که ما خود را برای سال جدید آماده می کنیم و همه چیز هیجان انگیز است، ما می خواهیم لحظه ای را که جامعه ما شاهد 25 میلیون کسب و کار موفق است را با هم جشن بگیریم.

در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما در سال 2017 را مشاهده می کنید

ماشین ها

مازراتی

Maserati (maserati)، ویژگی های خارق العاده در تولید خودروی جدید لوانتس SUV را در سراسر دنیا منتشر کرده است، شرکت Maserati با استفاده از یک فیلم دو نفره ویدئویی در Instagram و فیس بوک برای جلب یک سوم از فروشندگان اصلی خود اقدام کرده بود.

رنو

برای حمایت از راه اندازی ماشین جدید خود، نسخه Twingo  گرگ و میش، خودرو ساز فرانسوی Renault (renault_france) با استفاده از اینستاگرام استوری برای ایجاد یک کمپین ویدئویی جذاب با هدف مخاطبان جوان در نتیجه افزایش درک برند و یادآوری تبلیغات ، به ویژه در بین زنان 18-24 ساله در سال 2017 بسیار تلاش کرده است.

زیبایی و آرایشی

تولیو کوتا

برای پیدا کردن مخاطبان کامل علاقه مند به دوره های میکروپژژانت ابرو در شهر سائو پائولو برزیل و آرایشگری حرفه ای، از اینستاگرام برای ایجاد تبلیغات موفقیت آمیز استفاده کرد – هدف اصلی ثبت نام از 20٪ به 77٪ از کلیه دوره ها به طور مستقیم از Instagram  دریافت شد.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *