آشنایی با استوری های برجسته اینستاگرام

استوری های برجسته اینستاگرام

آشنایی با استوری های برجسته اینستاگرام

آشنایی با استوری های برجسته اینستاگرام

امروز ما دو ابزار جدید را ارائه می دهیم که کسب و کار شما را از لحظه های مورد علاقه خود در Instagram Stories متمایز می کند تا با مشتریان خود که به کسب و کار شما ابراز علاقه می کنند، ارتباط بهتری برقرار کنید. استوری های برجسته اینستاگرام ، بخش جدیدی از نمایه شما است که در آن می توانید از طریق استوری هایی که به اشتراک گذاشته اید بیشتر از کسب و کارتان صحبت کنید و برای کمک به شما در ایجاد استوری برجسته، استوری های خود را به صورت خودکار در بایگانی استوری های خصوصی ذخیره می شود، بنابراین شما می توانید آنها را به راحتی در هر زمان که می خواهید به نمایش بگذارید.

استوری های برجسته

در طول سال گذشته، Instagram Stories  تبدیل به یک بخش مهم از چگونگی پیشرفت کسب و کار در  Instagramشده است، اما راه آسان برای نگه داشتن آنها برای بیش از 24 ساعت وجود ندارد. اکنون کسب و کار خود را می توانید به طور کامل با گروه بندی، استوری های به اشتراک گذاشته شده آن را با برجسته کردن در صفحه نمایه (مشخصات) خود نشان دهید.

نکات برجسته در داستانها در یک بخش جدید در نمایه شما در زیر ستوری شما ظاهر می شود. برای ایجاد یک برجسته، روی حلقه «جدید» در سمت چپ ضربه بزنید. از آنجا، شما می توانید هر داستان را از بایگانی خود انتخاب کنید، یک کاور برای استوری برجسته خود انتخاب کنید و نام آن را مشخص کنید. هنگامی که این مراحل انجام شد، استوری برجسته شما به عنوان یک دایره در نمایه شما ظاهر می شود که وقتی یک نفر آن را ضربه بزند، به عنوان یک استوری مستقل باز می شود. استوری برجسته بر روی نمایه شما تا زمانی که آنها را حذف نکنید، به همان اندازه که می خواهید، باقی می ماند. برای ویرایش یا حذف استوری برجسته، فقط روی نمایه خود ضربه بزنید و نگه دارید.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *